Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle nerozdýcháte! Tahle holka má největší zadnici na světě a dělá striptérku!

Tomu se říká pořádné pozadí!
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Tak tohle je teprve něco! V módě jsou sice velké zadnice, ale některé dámy, zdá se, tento trend povyšují na úplně novou úroveň! Třeba jako tahle slečna, která se náhodou také zapsala do Guinessovy knihy rekordů se svojí největší zadnicí na světě. A musíme uznat, že by jí mohla závidět kdejaká hroší samice. Pokud máte dost odvahy, přesvědčte se v naší galerii, která je opravdu jen pro silné povahy!

Pokud nejste samice od hrocha a nemáte tak dvě tuny, tak asi netrumfnete tuhle krásku, která má přes zadek neuvěřitelných 150 cm! Ne, ani my jsme tomu nemohli uvěřit a ani my nemáme ponětí, kam se poděl trend ideálu ženské krásy v podobě mír 90–60–90.

Byly doby, kdy každý fald na vašem těle znamenal velkou vadu na kráse. Nicméně těm dnům dávno odzvonilo. V moderním světě, kdy si ženy snaží hrát na emancipované feministky a vyzdvihují svou „přirozenou krásu“, se bohužel setkáme i s těmito exempláři. Baculky už jsou totiž líné hubnout, a tak vymyslely něco, čemu říkají body positivity. Fotí se směle na sociální sítě a hlásají do světa, jak jsou pyšné na své kypré tvary.

Proti těm bychom samozřejmě také nic neměli, ale čeho je moc, toho je příliš. Tohle není pozitivní přístup ke svému tělu, tohle je vražda! Obří velikost pozadí jde totiž ruku v ruce s ohavnou celulitidou a v horších případech je vidět, že pokud byste hráli na schovku, mezi těmito půlkami vás rozhodně nikdo nenajde.

To je bohužel případ i této slečny, která má však na Instagramu více než půl milionu sledujících, a divili byste se, kolik fanoušků jí její rosol, který nosí místo zadku, chválí. Na jejích oficiálních stránkách, které jsou přístupné pouze od osmnácti let, najdete totiž více než jen fotografie.

Pokud si chcete vypěstovat větší zadeček, proč ne, to je samozřejmě v pořádku. Ovšem měla byste ho docílit tím, že budete dřepovat o sto šest s pekelnou váhou, a ne tím, že se budete válet jako prasnice a cpát se McDonaldem, to vám bezchybné křivky asi nezajistí.

A pokud si myslíte, že to nejde, tak jste velmi na omylu. Hrdou majitelkou ukázkového pozadí větších rozměrů je například i Nicki Minaj. A o nějaké celulitidě u ní nemůže být ani řeč! Tak co, dámy, budete letos hubnout do plavek, nebo si radši dřepnete na zadek a budete podporovat svoji přirozenou krásu?

Související články

Další články