Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Tohle není výchovný pohlavek, tohle je hnus! Člověk, co si říká „tatínek“, vrazil svému synovi (3) brutální facku!

Justin Whittington (23) byl vzat do vazby kvůli tomu, že vrazil svému synovi facku. A je to zcela v pořádku. Klučina totiž po silném úderu šel rovnou k zemi, jako by mu jednu švihnul sám velký Mike Tyson. Agresivního fotříka naštěstí natočily průmyslové kamery, takže zapírání mu bude k ničemu.

Kamera v jednom kalifornském supermarketu zachytila muže, jak vrazil facku malému dítěti.

Video z průmyslové kamery se dostalo na internet a lidé ho okamžitě začali hojně sdílet. Šlo o to, násilníka poznat, najít a potrestat. Muž byl nakonec identifikován jako třiadvacetiletý Justin Whittington. Byl zadržen a vzat do vazby.

Potvrdilo se to, co již dříve tvrdil majitel obchodu Harry Dindral. Že jde o agresivního otce a jeho tříletého syna.

Na videu je ještě vidět, jak se po úderu chlapec zvedne a pak odchází pryč. Ke dvojici se ještě přidá žena. Vypadá, že je těhotná a vůbec ji nezajímá, že její malé dítě právě schytalo brutální facku.

„Byla to ta nejhorší scéna, kterou jsem v mém obchodě zažil. Nechápu, jak někdo může mlátit tak malé dítě. Záznamy jsem předal policii a doufám, že ten chlap bude potrestán,“ uvedl pro Daily News majitel obchodu Harry Dindral.

Podle posledních informací nebyl klučina naštěstí zraněn. Otázkou je, zda tatínek takto selhal jednorázově, nebo ho doma mlátí hlava nehlava. A zdá se, že maminka také nebude jednat zrovna v rukavičkách.

Mohlo by vás zajímat

Další články