Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tohle není jeho vnučka: Kanec Belmondo (86) si tajně stihl udělat nádhernou dceru

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Neuvěřitelné!
Úspěšně tajil před fanoušky nejmladší dceru! Jean-Paul Belmondo (86) neměl potřebu se o své holčičce Stelle (16) rozkřikovat do světa, a tak o její existenci tušil jen málokterý z příznivců. Legendě francouzských komedií se poslední potomek narodil, když mu bylo sedmdesát.

Pod peřinou Jeana-Paula Belmonda (86) se vystřídaly stovky žen, pouze se dvěma se ale oženil a měl s nimi děti. Skoro nikdo přitom netušil, že se legendární herec činil docela před nedávnem!

Během druhého manželství s Natty Belmondo (54) zvládl zplodit dceru Stellu (16), aniž by se to rozkřiklo do všech světových stran. Přestože její existenci záměrně netajil, velkému množství fanoušků spadla brada, když před několika dny viděli Stellu po Belmondově boku.

Žádná vnučka, je to dcera!

Kdo si myslel, že se jedná o hercovu vnučku, toho zasvěcení rychle vyvedli z omylu. A přestože se Jean a Natty po pouhých šesti letech manželství v roce 2008 rozvedli, Stella na tom netratila. Konec lásky neprovázely hádky a dvojice zachovala přátelský kontakt.

Z prvního manželství s Elodie Constantin má Belmondo dceru Florence (59) a syna Paula (56). Jeho nejstarší dcera Patricia Belmondo (†36) v roce 1994 tragicky zahynula při požáru.

Belmonda tahle ztráta poznamenala na celý život. Stella mu ale dělá radost, a přestože už ho sužují nelehké zdravotní potíže, je rád, že s ní může na stará kolena trávit čas.

Mohlo by vás zajímat

Další články