Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tohle nemůže dobře dopadnout: Herce Krytináře stíhá policie kvůli romské nahotince Žižkové!

Mezi Jiřím Krytinářem a Olivií Žižkovou panuje obrovská nevraživost.
Zdroj: Profimedia.cz

Herec Jiří Krytinář (66) si teď musí bouchat hlavou o zeď. Stodvaceticen­timetrový lilipután se před několika dny objevil úplně nahý na titulní straně deníku Aha!. Diskreditující fotografii do bulváru poslala Olivie Žižková (38), se kterou donedávna vystupoval na dětských představeních. Dokonce s ní kdysi nafotil lechtivý kalendář.

Jenže teď mezi oběma panuje ostrá válka, která zřejmě bude mít ještě zajímavou dohru.

Krytinář uspořádal tiskovou konferenci, kde chtěl skandál s fotografií vysvětlit, jenže na místo se dostavila i Olivie a pořádně nejmenšímu českému herci naložila. Krytinář se pořádně odkopal, a protože měl s sebou obrovského bodyguarda, Žižkovou pozurážel, jak mohl. Ta se zřejmě hned po skončení tiskové konference a poskytnutí rozhovorů odebrala na policejní oddělení Praha 10 Zahradní město, kde podala na herce trestní oznámení pro pomluvu.

Krytinář se k celé věci už raději nevyjadřuje. Tenhle skandál má velký dopad na jeho kariéru. Právě s Žižkovou herec vystupoval po školkách, kde děti bavili pohádkami. Teď mu školky hromadně odříkávají kšefty, což je pochopitelné.

Související články

Další články