Můžete si myslet, že jsou to jenom hloupé nány z reality show. Jenže opak je pravdou. Kylie Jenner byla ve svých devatenácti letech časopisem Forbes vyhodnocena jako 59. nejbohatší celebrita s příjmem přes 41 milionů dolarů za rok. Šlape tak na paty starší Kim, která se umístila na 47. místě.

Holky v tom většinou umí chodit a vědí, jak svou tvář spojit s produktem, který propagují. Jenomže tentokrát Kylie a Kendall svoji tvář cpaly i tam, kde být neměla. Rozhodly se společně vytvořit kolekci „vintage triček“ a prodávat je v přepočtu za 2500 korun. Na tom by nebylo nic divného, ale… Holky si vybraly známé kapely a hudebníky, jako třeba Kiss, Black Sabbath, Pink Floyd, rappera Tupaca a další známá jména.

Ta daly na motivy triček do pozadí a přes ně natiskly své obličeje z instagramových fotek! Jednoho umělce překryly svými iniciály KK. Fanoušci se vzbouřili a s celou kolekcí je poslali do háje takovým způsobem, že Jennerky oblečení raději úplně stáhly z prodeje.

Nejvíc je setřela manželka Ozzyho Osbourna Sharon. „Holky, ještě si zdaleka nezasloužíte, abyste mohly spojovat svou tvář s legendárními hudebníky. Prosím, držte se toho, čemu rozumíte nejvíc. A to jsou lesky na pusu.“ Takový drsný vzkaz se objevil na jejím Twitteru.