Všechny vaše kamarádky už jsou vdané a letos v létě bílé šaty navlékly i ty, co byste to u nich čekala nejméně. Tikají vám biologické hodiny, spřádáte v hlavě plány na rodinný život, ale chlap nikde. Možná vám našich šest důvodů, proč ještě nejste vdaná, otevře oči.

1. Přílišná emancipace

Držíte si lidi od těla, všechno zvládnete sama, jste tvrdá a nekompromisní? Zdravé sebevědomí není na škodu, ale pokud to s ním přeháníte, muži od vás budou dávat ruce pryč. Chtějí ženu milou, která si ráda od nich nechá pomoct a nechová se jako dřevorubec.

2. Jste povrchní

Máte příliš vysoké nároky na lidi kolem sebe? S nikým nejste spokojená? Chcete, aby váš partner byl dokonalý? Jenže to máte smůlu, protože ani vy dokonalá nejste. Jakmile o vás tohle muž zjistí, dá od vás ruce pryč, maximálně si s vámi užije jednu noc.

3. Jste do větru

Nezávazně si užíváte, okolo sexu neděláte žádné ciráty a často dost riskujete. To je samozřejmě vaše věc, ale když chcete někoho zaujmout, rozhodně se před ním nerozpažujte, jak jste děsně nezávislá a kolik chlapů vám už prošlo postelí.

4. Hysterka

Všechno dramatizujete, děláte scény a ztrácíte nad sebou kontrolu? Hysterie je odporná nejen mužům, ale i ženám ve vašem okolí. Tedy těm, které jí netrpí také.

5. Jste sobecká

Je jasné, že když žijete singl, myslíte hlavně na sebe. Pokud ale projevíte o některého muže zájem a vytasíte se před ním s tím, jak čekáte od budoucího partnera, že vás zajistí a vy si budete jen pohodlně proplouvat, máte smůlu. S takovouhle zůstanete sama ještě hodně dlouho.

6. Nemáte se ráda

Myslíte si o sobě jen to nejhorší, nadáváte si každý den, co všechno jste udělala špatně? Jak o vás ale potenciální partner má smýšlet, že jste pro něj ta pravá, když z vás čiší pravý opak. Zkuste to změnit. Stačí málo.