Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tohle nám Xénie z Arabely nikdy neukázala: Dáda Patrasová ukončila plavkovou sezonu

Dagmar Patrasová vypadá na 65 senzačně.
Zdroj: Se souhlasem Dagmar Patrasové/Ivana Němečková
+ Dalších 8 fotografií
ŽENSKÁ KRÁSA

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (65) ukázala, že do starého železa ještě nepatří, když se jí svými fotkami v plavkách s výraznými ženskými přednostmi podařilo pobláznit část národa. Získali jsme poslední várku jejích snímků od oceánu před návratem do Čech. A opět je to lahůdka.

Felix krmil, Dáda se slunila

Zatímco saxofonista a nevěrník Felix Slováček v jejich společném domě hlídal a krmil zvířata, královna dětských srdcí Dagmar Patrasová si vyrazila oddechnout k Atlantskému oceánu do jednoho španělského resortu.

„Skvěle jsem se s kamarádkami bavila. Jak my se nasmály! Bez chlapů nám bylo bezva. Dost jsem se slunila, skvěle jedla a vyčistila jsem si hlavu. Jsem jako znovuzrozená,“ řekla eXtra.cz Dáda, která se v pondělí vrátila zase domů.

Odvážné plavky

Předtím ale dokázala opravdu zaujmout. Málokdo by čekal, že se vyfotí s tak odvážnými plavkami.

„Jak to teď bude mezi mnou a Felixem, to je na něm. Rozvádět se nechci a nebudu, to už jsem vám říkala dřív. Bylo by to velmi náročné na nervy. A já mu nechci krátit život. Jestli budeme žít pod jednou střechou, nebo jestli on se zařídí jinak, to je úplně jedno. Já mám svůj život, svého přítele, Felix ať si dělá, co chce. Pro mě to vyjde úplně nastejno, ať už se rozhodne jakkoli,“ dodala odpočinutá Patrasová.

Vypadá tak momentálně jako nejšťastnější z bývalého milostného trojúhelníku. Milenka Lucie Gelemová se nedávno po sedmi letech čekání na rozvod a Felixovo dítě vzdala všech nadějí, Felix zase buď aby se s prosíkem připlazil zpět k jedné z žen, nebo aby si hledal zase nějakou další mladou tvůrčí umělkyni, která by se jako další v řadě stala jeho múzou.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy