Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

TOHLE MUSÍTE VIDĚT! Známý youtuber Johny Machette se snaží se svým kamarádem spořádat 30 kuřecích křidýlek! Kdo z nich to zvládl?

+ Další fotografie

Johny Machette, známý český youtuber natočil hodně vtipnou challenge. Do patnácti minut musí spořádat 30 kuřecích křidélek. Za soupeře si zvolil svého kamaráda, známého jako DJ Príma. Na začátku videa Johny říká, že jakmile mu poprvé řekl, že někde viděl video, kde někdo snědl za patnáct minut porci křidélek pro čtyři lidi, tak jeho kamarád nad tím mával jen rukou a řekl, že on tohle klidně sní do deseti minut.

Proto se rozhodl ho pozvat a natočit s ním video, kde do sebe tlačí šílenou proci masa. Už od začátku, kdy spustili stopky měl před Johnym navrch Dj Príma. Zatímco Johnymu se pusa nezastavila od začátku videa, jeho kamarád bral výzvu vážně a cpal do sebe jedno křidélko za druhým. Kluci měli ještě k tomu docela ztížené podmínky, protože křidélka byla hodně ostrá.

Ke konci toho už měli oba dost, byli hodně přejedení a šťavnatá křidélka jim už vůbec nechutnala, ale čas běžel. Kdo se nakonec stal vítězem, tak na to se podívejte ve videu.

Související články

Další články