Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohle musíte vidět! Nový trailer ke Hře o trůny vám vyrazí dech!

Podívejte se na nejnovější trailer k šesté sérii momentálně nejpopulárnějšího seriálu světa - Hry o trůny. Zatímco se fanoušci bojí, že kvůli nedopsané předloze spisovatele George R. R. Martina se seriál rozejde s originálním příběhem, tvůrci říkají, že se rozhodně nemusejí bát.

Starkové, Lannisteři, Targaryeni. Tahle svatá trojice jmen představuje pro věrné fanoušky seriálu Hra o trůny něco jako pro školáka první písmenka abecedy. A všichni jsou zpět!

Novým domovem celého štábu se na několik měsíců stal poloostrov Magilligan, kde se v minulých dílech odehrávaly scény z údolí Arryn. I v šesté sérii se tak podíváme na Malíčkovo panství. Oblíbený seriál bude mít určitě ještě minimálně 10 epizod. Jejich obsah je ale momentálně jednou z nejstřeženějších věcí na světě.

Na případné oživení Jona Snowa, pokračování Aryiny pomsty či milostné hrátky sourozenců z rodu Lannisterů si budeme muset ještě počkat.

Související články

Další články