Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle musíte vidět: 7 nejtrapnějších rodinných fotografií všech dob

A co ten jazyk???
Zdroj: Archiv
+ Další 3 fotografie

Pokud v nadcházejících měsících hodláte cestovat do Kalifornie (konkrétně do Santa Moniky), určitě se zastavte v California Heritage Museum. Bude tam totiž probíhat unikátní výstava těch zaručeně nejtrapnějších rodinných fotografií, které kdy byly pořízeny.

Vybrané snímky z webu Awkward Family Photos – který se specializuje právě na shromažďování těchto nepovedených momentek – zde návštěvníci budou moci obdivovat až do 27. července.

„Když několik lidí se stejným příjmením, ale rozdílnými osobnostmi tráví většinu svého života spolu, nevyhnutelně je čeká i mnoho nepříjemných zážitků. A pokud se některý z těchto okamžiků podaří vyfotit, zrodí se trapná rodinná fotografie,“ uvedli provozovatelé výše zmíněného portálu a dlouholetí přátelé Mike Bender a Doug Chermack.

Dvojice svůj blog spustila v roce 2009 poté, co v domě Mikeových rodičů objevila jeden nepodařený snímek z dovolené. Do týdne jeho denní návštěvnost překonala hranici jednoho milionu unikátních uživatelů. „Vůbec jsme nestíhali. Rodiče i prarodiče z celého světa tam uploadovali tisíce fotografií, bylo to prostě neuvěřitelné,“ vzpomíná Mike.

Od té doby oba podnikavci stačili vydat dvě knihy a uspořádat několik výstav. Ovšem v Santa Monice bude podle jejich vlastních slov k vidění to nejlepší z nejlepšího. Nebo spíš nejlepší z nejhoršího?

Související články

Další články