Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle musí uhádnout každý. Které královně výstřihů patří tyhle eXtra melouny?

Kdopak vlastní tahle „kůzlátka“?
Zdroj: Jan Tůma exkluzivně pro eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Zaslouží si prvenství ve velikosti nárazníků v českém šoubyznysu. Ještě aby ne, když se z dříve plochodrážnice stala holka jak z filmu pro dospělé. Je zas ale pravda, že si tuhle playmate každý zapamatuje a nepřehlédne ji ani slepec.

Neúspěšná finalistka Miss se proslavila stejně jako její sokyně Dominika Mesarošová (30) pořádnými silikonovými melouny. Ale Julii Zugarové (28) se povedlo nemožné. Blondýnu porazila o jedno číslo a nechala si udělat dudy číslo šest. Takové míče jí může závidět i fotbalový nároďák.

Po jejích vnadách lační nejeden chlap a má její fotky doma vystavené. Tak přece jen je předvedla v Playboyi a nestydí se ani odhalit pro eXtra.cz bradavky. O Juliiných výstřizích ani nemluvě. To už mužský lapají po dechu a ženy jim zakrývají oči.

Julča se už ale modelingu moc nevěnuje, chtěla by prorazit jako herečka, což se jí zatím úplně moc nepovedlo. Ale holka, neházej kozičky do žita, třeba tě ještě ta vysněná hlavní role čeká. A vy se zatím pokochejte božským výstřihem této sexy černovlásky.

Související články

Další články