Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Tohle Monika Štiková nezvládne! Pustil se do ní přítel její dcery! Co Ivo vzkazuje?

Štiky v jedné skupině.
+ Dalších 45 fotografií
Kdo seje vítr, sklidí bouři? Maminka Ornelly Koktové (25) a Charlotty Štikové (22) Monika Štiková (45) se tak dlouho v soukromí i veřejně strefovala do svých dívčích potomků, až pohár přetekl a o oba přišla. Pustil se do ní ale i „zeťák“ Ifko (29), který se s ní doteď snažil vycházet. Jenže už nebude a má pro tchyni jasné varování ohledně budoucnosti.

Redakce eXtra.cz již informovala o tom, že nedávno měla proběhnout prudká hádka v Šiklandu, kde prý Monika Štiková (46) dvojici ponižovala. Ta si to ale nenechala líbit a šlo podle ní o poslední kapku. Proto se bude stěhovat.

„Vyjdu s každým, ona je ale opravdu hustá. Pořád se do Charlotte naváží, vyhrožuje, že nás vyhodí a podobně. To se už nedá poslouchat, taková h**na. Vymýšlí si, lže. Už není fajn s ní bydlet. Je strašně nepříjemná. Už jsem se neudržel a řekl jí, že jsem lepší jak ona, takže jsem byl hned hajzl a podobně,“ řekl nám Ifko, kluk pohodář, který je rád, když spolu všichni mluví, mají se rádi a neřeší žádné konflikty. Tentokrát to ale prý už nejde.

„Chceme svobodu a být sami. Tohle je totiž fakt hrozné. Snad se nám podaří co nejdřív odstěhovat,“ věří.

Moniko Štiková, dej si bacha!

Tuší, že si odloudění druhé dcery (ta starší s ní nepromluví snad ani na Moničině vlastním pohřbu), nenechá líbit a že začne teror.

„Čekám nejhorší. Vůbec si ale nedovedu představit, co se stane. Bojím se, že do nás půjde, bude se nás snažit rozdělit a házet nepravdivou špínu. Vím ale tolik věcí, že kdyby se do nás začala navážet, otevřu si taky ústa. Nechci to, nemám to rád, ale kdyby na to přišlo, nezbude mi nic jiného. Doufám, že bude v pohodě a budeme moci v klidu odejít,“ varuje Moniku Štikovou mládenec, který má za sebou opakovaný boj s rakovinou.

„Vím, že mezi lidmi roznáší, že nás vyhrabala ze s**ček, což vůbec nebyla pravda. To ona mi sama nabídla, abych se nastěhoval, abychom byli s Charlotte spolu. Věděl jsem ale, že Monika to bere jako výhodu, že ušetří a ještě bude mít nějaký příjem. Teď jsem tedy zvědavý, co přijde za útoky. Začnou mi psát holky, abych s nimi měl sex? Píší už teď, ale já je ignoruju. Ve finále se asi pobavím tím, co přijde. A Charlottce se budu snažit pomoct. Mám ji rád,“ dodal Charlottin kluk Ifko.

Mohlo by vás zajímat

Další články