Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle Monika Štiková nerozdýchá! Michal Štika si i nadále užívá letní lásku po boku žhavé brunetky

Zdroj: Facebook/Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Michal Štika už měl zřejmě plné zuby šikany ze strany jeho manželky Moniky Štikové, která se předvedla v reality show Štiky. Po odvysílání se mu nabídky na schůzky i sex jen hrnou a Michal si momentálně užívá po boku sexy brunetky Báry. Manželce Monice se to ale vůbec nelíbí.

„Ozvalo se jich hodně. Chodí jedna zpráva za druhou. Nemusel bych dělat nic jiného, jen je navštěvovat,“ usmívá se Michal. Nyní je ale velmi spokojený po boku zdravotní sestřičky Barunky. Je to mladá kočička a má jiskru v oku.

Michal Štika ji už veřejně prezentuje také na sociálních sítích a vůbec se novou láskou netají. Je vidět, že si konečně užívá to, co po boku Moniky postrádal. „Je to úplná sexuální dračice. To mě samozřejmě hodně baví. S Monikou to už prostě nebylo ono. Po tolika letech manželství je to ale asi pochopitelné.“

Monika už stihla Barunku veřejně pozurážet, a dokonce ji rasisticky označila jako cikánskou prostitutku, která píše její kamarádkám. Jak je vidět, Michalovi ale vztah lidé kolem něj přejí, a dokonce jsou rádi že si konečně našel sympatickou a normální slečnu! Jakou bude mít tohle ještě dohru?

Související články

Další články