Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle mimčo je nejslavnější dítě současnosti! Uhodnete, kdo je jeho slavný otec?

To je ale klučina, že?
Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Narodil se v říjnu 2016 a i přes to, že je mu pouhých pár měsíců, už má zajištěnou slávu, o které by se některým celebritám mohlo jen snít. Jak to? Objevil se totiž na obalech nejprodávanějších singlů současnosti, které vyprodukoval jeho otec. Řeč není o nikom jiném než nejúspěšnějším producentu současnosti DJ Khaledovi a jeho synu Asahdovi!

DJ Khaled, jméno ve světovém showbyznysu hojně skloňované! Khaled je totiž nejžádanějším producentem muziky současnosti. Ke spolupráci si vybírá hvězdy jako Beyoncé a Jay-Zeho, Justina Biebera nebo nejúspěšnějšího rappera současnosti Futura.

Khaled nechal svoje dítko zářit na obálce hned několika singlů včetně Shinning s Bey a Jayem nebo I´m the one se zmiňovaným Bieberem. A tím to nekončí. Malý Asahd má dokonce vlastní Instagram s téměř milionem sledujících, a to mu není ještě ani rok.

Na jeho Instáči se můžete pokochat fotkami, nad kterými se opravdu rozplynete. Nechybí ani fotka v plenkách se slunečními brýlemi, v kombinéze Gucci nebo v jakuzzi. Samozřejmě nesmějí chybět ani fotky s Rihannou nebo se samotným Bieberem.

Sláva je tomuto malému špuntovi jednoduše souzená už od plenek. A navíc je to opravdu roztomilé dítko. Co se týče nás, mohli bychom jeho Instagram sledovat celý den!

Související články

Další články