Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohle mění celou situaci: Babička nezvěstné Míši prozradila klíčové informace!

Kdy dívka zmizela?
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Nad případem zmizelé Michaely visí stále plno otazníků. Jednou z nesrovnalostí je, kdy dívka vlastně zmizela. Bylo to opravdu už minulé úterý, kdy měla vypnutý telefon, nebo až ve středu? Zdá se, že rodina a policie mají jiný názor.

Do případu se vložila babička Míši, která velmi emotivně promluvila v reportáži televize Nova. „V úterý se neztratila určitě, to jsme byly s mojí dcerou nakoupit. Ona jí ještě volala, že se opozdí, že nepřijde jako vždycky z práce, ale o hodinu později,“ řekla babička.

Zatímco policie předpokládá, že dívka se ztratila už v úterý, a to podle vypnutého telefonu. Informace, že byla ve středu brzy ráno na sociálních sítích, byla totiž mylná.

„My jsme přijely trolejbusem ve čtvrt na osm večer, normálně přijíždí v půl sedmý. Ještě jí koupila svačinu do školy, Míša si to připravila všechno do tašky a večeřely spolu,“ říká zlomená žena s tím, že vnučku slyšela v telefonu. Na vlastní oči ji ale ten den už neviděla.

S Míšou naposledy komunikovala v pondělí a pak jí chtěla zavolat ve středu odpoledne. „To už byl úplně hluchej telefon, vypnutej. Volala jsem jí asi čtyřikrát. Pak mi volala dcera a říkala: Hele, Míša tady není a nemá tady ani tašku do školy, to je divný. To prostě nesedělo, tak jsem jí rovnou řekla, volej policii. Tak ona ještě zavolala té kamarádce a pak volala policii,“ popisuje kritické okamžiky.

Míšina babička si nemyslí, že by její vnučka jen tak zmizela nebo utekla. Prý nebyla taková nátura. Byla hodná a často svou babičku navštěvovala. „Vždycky, když šla ven nebo chtěla spát u kamarádky, tak volala mámě. Když jí to máma nevzala, protože nemohla kvůli práci, tak volala mně. Já říkám, neboj, já to dám mamče vědět, jak se jí dovolám. Nikdy nešla bez dovolení ven nebo ke kamarádce,“ uzavírá.

Během reportáže také poslala vnučce smutný vzkaz: „Vrať se, já bez tebe nemůžu žít!“

Související články

Další články