Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tohle má být přeplastikovaná zombie? Petra Janů promluvila pro eXtra.cz o zlých pomluvách

Zdroj: Lenka Hatašová
+ Dalších 8 fotografií
FOTO UVNITŘ
Nezvratně si zničila obličej! Takové informace teď lítají éterem o Petře Janů (66), z které některá média dělají pomalu zombie. Co na to říká sama zpěvačka?

Petru Janů obviňují ze zpackaných plastických operací a třeba i z toho, že má špatně aplikované výplně tváří. To interpretka hitů jako Už nejsem volná nebo Moje malá premiéra odmítá.

„Vybrali si fotku, která je hrozná, na základě toho se vymyslí příběh. Kromě toho ty moje kudrny nebyly dobrý nápad, to uznávám. Je to všechno dohromady. V létě jsem se ládovala, takže jsem ztloustla v obličeji a všude. Teď jsem zase vklouzla do svých normálních kolejí a cvičím. Jediný průšvih, který nyní zažívám, je ten, že se mě chytla nějaká alergie. Zrovna s tím jdu k doktorce,“ řekla eXtra.cz Petra s tím, že se kvůli útoku na svůj vzhled rozhodně neoběsí.

Slova o hnoji

„Pro fanoušky jsem si na Facebook dala video, aby lidé věděli, jak ve skutečnosti vypadám. Ti jsou pro mě podstatní. Ale diskuse u článků nečtu. Ty jsou taková žumpa, že to nestojí ani za to, aby se člověk podíval dovnitř. Píší tam lidé, kteří nejsou spokojeni sami se sebou a nejsou schopni pro to nic udělat. Místo toho kydají hnůj a prskají kolem sebe. Je mi jich spíš líto,“ dodala Janů, kterou fandové mohou 28. listopadu vidět na vánočním koncertě v Divadle Hyberna, kde vystoupí za doprovodu smyčcového orchestru.

Podle lékařky, která o ni pečuje, o žádných výplních obličeje a zničené tváři nemůže být ani řeč.

Petra si změnila účes, který ji rozšiřuje. V listopadu měla taky alergickou reakci na nový krém, po kterém otekla. Má citlivou pleť z toho věčného používání krycích krémů před každým vystoupením nebo focením. V létě samozřejmě trošku přibrala, jak se na chalupě veselilo, teď už ale zase hubne, je na krabičkách a cvičí. Vypadá na svůj věk moc dobře,“ prozradila nám zpěvaččina kamarádka Ivana.

Vážně odborníci?

V diskusích se Petry Janů lidé docela zastávají a naopak se pouští do takzvaných odborníků, kteří se k jejímu vzhledu vyjadřovali.

„Ti rádoby odborníci, kteří Petru kritizují jen na základě jedné či dvou fotek, sami vypadají jako plastikové nádhery a dovolují si pouštět se do někoho jiného. Vycpaná Barbie a plastový Ken, fakt vtipný,“ zaznělo v jedné z nich. Jiní zase mluví o tom, že jejich slova mohla vzniknout z konkurenčních důvodů.

Související články

Další články