Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle má být mladý Jake z Dva a půl chlapa? Vypadá jako 50letý bezdomovec!

Tohle že je on?
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Určitě si pamatujete malého roztomilého Jakea, který byl jednou z hlavních hvězd seriálu Dva a půl chlapa, jejž ostatně právě reprízují v televizi. Angus T. Jones (24) dnes vypadá úplně jinak a jen málokdo by ho poznal. Připomíná spíše umaštěného bezdomovce.

Angus T. Jones (24) doslova vyrostl s legendárním seriálem Dva a půl chlapa, ve kterém hrál po boku Charlieho Sheena a svého seriálového otce Jona Cryera. Poté, co se Charlie Sheen zbláznil a drogy mu vlezly na mozek, ho v seriálu nahradil Ashton Kutcher.

Roztomilé dítě Jake se zatím změnilo k nepoznání a lidé na ulici ho poznávají jen zřídka. Jake dnes zkrátka není žádný roztomilouš, ani slaďouš. Změnil se v obtloustlého umaštěného týpka, který připomíná spíše nerda v letech než mladého herce.

Angus T. Jones byl svého času nejlépe placenou dětskou televizní hvězdou, která si za jeden díl přišla na 300 tisíc dolarů. Člověk by řekl, že mladíkovi nic nechybělo, jenže poté poznal boha a tvůrcům došla trpělivost ve chvíli, kdy vyzval fanoušky, aby sitcom nesledovali, jelikož je plný hříchu.

Ne vždy platí pravidlo, že lidé, co mají bohatství, žijí v luxusu a nosí to nejdražší možné oblečení. Teprve čtyřiadvacetiletý Angus T. Jones se očividně cítí lépe umaštěný, vousatý a zanedbaný než hezký a žádaný mladý kluk. Co myslíte?

Související články

Další články