Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle má být dostatečný trest? Muž, který srazil Simonu na Orlíku, do vězení nepůjde!

Naprosto zbytečná smrt!
Zdroj: Facebook.com
Loni v létě se poblíž zámku Orlík stala velká tragédie. Christopher Steinert narazil vodním skútrem do pramice, kde seděla Simona se svým přítelem. Bohužel její zranění nebyla slučitelná se životem a dívka zemřela během leteckého převozu do nemocnice. Nyní u soudu padl konečný verdikt. Christoph dostal tři roky s odkladem na pět let, finanční odškodnění pro rodiče a zákaz řízení plavidel na osm let.

Naprosto zbytečně zmařený mladý lidský život. Minulý rok 10. července vyhasl život mladé Simony. Bezohledný Christopher Steinert narazil do pramice, kde seděla Simona se svým přítelem. Zatímco přítel mladé dívky vyvázl bez zranění, Simona zraněním podlehla.

Nyní padl rozsudek. Je ale dostatečný? U píseckého Okresního soudu v pondělí pokračovalo jednání s Christophem Steinertem. Verdikt zní, že matce musí zaplatit 800 tisíc korun a otci 600 tisíc korun. Bohužel žádná částka není natolik dostatečná, aby vynahradila rodičům jejich dceru, která zemřela naprosto zbytečně.

Soud také mladíkovi uložil zákaz řízení plavidel na 8 let. Rozsudek není ale pravomocný a obě strany mají čas na rozmyšlenou. Mladík nad smrtí mladé Simony projevil lítost a soud k tomu přihlédl. Stejně jako k jeho dosavadní bezúhonnosti.

„Je mi to líto, ve vteřině se mi změnil život, kdyby to šlo, hned bych si to s ní vyměnil. Bohužel to nejde vrátit zpátky,“ řekl v závěrečné řeči. Muž má od nehody vážné psychické problémy a je evidentní, že trpí výčitkami svědomí.

„Nemohu spát, stále musím myslet na to, jak bych mohl srážce zabránit, ale podle mě se nedalo nic dělat,“ vypověděl Steinert.

Související články

Další články