Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle Lucie Vondráčková nedomyslela: BOJ O DĚTI! Plekanec ji překvapí šokujícím požadavkem

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Tomáš Plekanec (35), stále hrající hokejová legenda, rozhodně nepotěší svou stále ještě manželku Lucii Vondráčkovou (38). Jestli si zpěvačka myslela, že s ním bude bojovat jen o jeho peníze, aby si urvala, kolik se jí za pomoci soudů povede, z toho, co si on vybruslil, asi se hodně plete. Podle exkluzivních informací eXtra.cz bude chtít totiž pečovat i o syny!

„Tomáš se na základě všeho, co proběhlo a probíhá, rozmyslel a bude žádat, aby měli Matyáše a Adama ve střídavé péči. Původně nebyl proti tomu, aby žili výhradně u matky. Kdyby měl jistotu, že Lucie nebude dělat obstrukce a dostane je, kdy si řekne, asi by nebyl problém. Ale z její strany už došlo k několika překvapivým věcem oproti původním dohodám a Tom taky už cítí jisté náznaky toho, že problémy budou,“ prozradil našemu redaktoru zdroj blízký Plekancovi.

Je potřeba střídat!

„A protože i od kamarádů moc dobře ví, jak se hlavně ženy umí expartnerům mstít přes děti, nechce tohle v žádném případě dopustit. Na to oba kluky moc miluje. Takže střídavka je momentálně jediné řešení. Nicméně přímo ji připravit o děti fakt nechce,“ svěřil se nám kámoš hokejisty, kterého fanoušci zbožňují za to, jak obrovský smysl má pro zodpovědnost a týmovou spolupráci.

A navíc je srdcař, který by za doby reprezentačního působení neodmítl hrát za svou vlast snad ani ve chvíli, kdy by ležel po pitvě v márnici.

Zapláče Lucka nad výdělkem?

Tato informace o střídavé péči je poměrně čerstvá a všechno rázem mění. Lucie Vondráčková si totiž naplánovala, že pro chlapečky (nebo snad pro sebe? Kdo ví) vydoluje co největší alimenty, jenže ve střídavé péči bude patrně všechno úplně jinak.

„Pleky se o prcky umí postarat. Jestli si někdo myslí, že se jim na sto procent věnovala Lucie a Tomáš je pomalu ani nezná, tak se hodně plete. Kdo o ně asi pečoval ve chvíli, kdy jezdila do Česka dělat kariéru? Zvládal úplně všechno. A i kdyby měl z Čech povolat mámu, aby mu s kluky v sezoně pomohla, udělá to,“ dodal zdroj, který má Lucii, stejně jako řada jiných lidí, za obyčejnou zlatokopku

Související články

Další články