Zpěvačka na sobě hodně maká. Ať už je tváří známé sportovní značky, válí se na žíněnce v tělocvičně, odříká si čokoládu, má zkrátka období, kdy je jednoduše její váha nahoře, podruhé dole. Jiným pohledem, právě její váhové výkyvy jsou tím, co s nadsázkou řečeno lidé u ní milují snad ještě více než její fantastické skladby.

Ewa na jednom z posledních snímků, kterým se pochlubila, odhalila svoje bříško. A rozhodně není ploché, jak by se u dívky v jejím věku čekalo. Paradoxně úmysl byl asi malinko jiný, z košilky měla vykouknout jejími poklady narvaná podprsenka… Ale co, když je holka krev a mlíko, je to kolikrát mnohem lepší a mnoho pánů to ocení více než nějakou kostnatou vychrtlinu bez ňader. Nejvíce podstatné je, že Ewina postava se moc líbí jejímu manželovi Martinu Chobotovi a oba si užívají své stabilní lásky.

I když to teď působí, že Ewa před vánočními svátky na sobě zamakala – pár kilogramů dostala dolů – moc dobře ví, že si musí dát jako většina Čechů pozor. S nadcházejícími svátky je totiž ve hře přejídání se cukrovím. Tak uvidíme, jak se Ewa s tímhle popere. Snad si dá pozor a v novém roce ještě dokáže svou blůzku zapnout na všechny knoflíky.