Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tohle Kazma nevychytal: Za pohoršující ponožky schytal těžkou kritiku

Kazma naštval veřejnost: Jeho ponožky prý podporují body shaming
Zdroj: Profimedia
Kritika

Kamil Bartošek alias Kazma rád provokuje, což potvrdil i tentokrát. Na svém eshopu totiž nabízí ponožky, které na sobě mají kontroverzní nápis svádící k body shamingu. Kazma za to na sociálních sítích okamžitě sklidil tvrdou kritiku.

"Jezdit na skútru je jako píchat tlustou holku. Je to super zábava, dokud tě u toho nevidí kámoši," je vyšité na ponožkách, které Kazma nabízí jako svůj merch. Někomu přišlo heslo vtipné, velkou část lidí ale naopak pohoršilo. Kazmovi tak spílají za úmyslný body shaming, kdy si populární provokatér tentokrát dělá srandu z obezních žen.

"Představuju si, jak asi vypadá typ, který si tohle nejen myslí, ale dokonce mu to přijde vtipné a ještě si to takhle vystaví... A nedokážu si ho představit..." napsal jeden z komentujících pod fotkou ponožek na Twitteru. Podobných příspěvků se přitom vyrojila celá řada.

Jen vtip

"Nebo jako nosit tyhle ponožky. Je to super, dokud tě u toho někdo nevidí. Kdokoliv," vrací Kazmovi úder jeden z uživatelů na Facebooku. Někteří se dokonce uchýlili k vulgaritám. "Mám Kazmu ráda, ale tímhle snížil na úroveň totálního póvlu. Sorry Kazmo, ale jseš kretén," napsala jedna z rozhořčených fanynek.

Objevilo se ale i několik lidí, kteří se Kazmy zastali. "Tak se tu zase uklidněte, je to jen vtip. Dneska už si člověk nemůže udělat srandu z ničeho, aniž by ho lidi na sociálních sítích ukamenovali. To jsme to teda dotáhli jako lidstvo fakt daleko," zlobil se jeden z fanoučků na Twitteru.

Související články

Další články