Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle Kardashian nepotěší: Její utajený bratranec žije jako nuzák a dost připomíná Borata

Bratranec Kim Kardashian Muhammer Copur.
Zdroj: reprofoto thesun.co.uk

Mediální hvězda Kim Kardashian (32) má teď starosti se svým těhotenstvím a určitě by ji nenapadlo, že se zničehonic zjeví člověk, který bude tvrdit, že je její příbuzný.

Deníku The Sun se ozval její velmi vzdálený bratranec, žijící v turecké vesničce, která by jako z oka vypadla místu, z něhož pochází nejznámější kazašský reportér Borat Sagdijev. Zatímco Kim si ročně přijde na 180 milionů českých korun, její bratranec Muhammer Copur pracuje jako drobný obchodník za gáži kolem 2700 Kč na měsíc. Kardashian si užívá pohodlí s Kanyem Westem v luxusní vile v Los Angeles, jejíž hodnota se pohybuje kolem 210 milionů Kč. To bratranec Muhammer si musí vystačit s dvoulůžkovou chatrčí, kde žije s maminkou a pěti sourozenci.

Copur zjistil na jediném počítači, který ve vesnici je, že jeho a Kim praprababička byly sestry. Informace se rychle roznesla a teď prý na Muhammera všichni vesničané žárlí a jsou zvědaví, jestli i oni náhodou nemají v příbuzenstvu nějakého milionáře. „Doufám, že mě Kim pozve do USA. Rád bych si s ní dal šálek čaje,“ tvrdí devětadvaceti­letý Copur.

Související články

Další články