10. – Hunger Games: Vražedná pomsta

Katniss bojuje v Hunger Games pomocí luku a šípů, ale počet šípů, které nosí, se v průběhu filmu neustále mění. V jedné sekundě má na zádech například tři šípy, ale po zbytek filmu jich použije mnohem více než tři. Asi je dokáže klonovat!

9. – Světová válka Z

Když Gerry v podání Brada Pitta jede autem a po chvíli do nich naráží sanitka, v jednu chvíli se změní záběr. Problém je, že v tom záběru je vidět, že v autě ve chvíli nárazu vůbec nikdo nesedí a řidič sanitky má na hlavě bezpečnostní helmu.

8. – Rychle a zběsile 6

Při scéně úniku je vidět, že má Shawovo vozidlo modrá světla, ale když pak v jiném záběru Shawovo auto zajíždí do nákladního letadla, náhle se barva světla jeho auta změní ve žlutou.

7. – Star Trek: Do temnoty

Když se objeví loď admirála Marcuse před Enterprise z warpu, začnou se zavírat ovládací panely. V dalším záběru, když se díváme na hledí Enterprise, už jsou ale zase vesele otevřené.

6. – Wolverine

Ve filmu je vidět shazování atomových bomb na Nagasaki. Ve skutečnosti se bomby shazovaly z výšky 10 kilometrů, ve filmu jsou ale vidět mnohem, mnohem níž. Bomby také detonovaly 450 metrů ve výšce nad zemí, zde ve filmu dopadnou až na povrch.

5. – Iron Man 3

Když je Tony v garáži a píchá si injekci do ruky, jeho generátor na hrudi mu prosvěcuje tričko. Hned v dalším záběru, kdy si otírá ruku alkoholem, jeho generátor na hrudi je vypnutý.

4. – Podfukáři

Když jedou agenti do hotelu, aby zatkli čtyři kouzelníky – naše hrdiny filmu – je zde záběr, kdy Dylan vystupuje z auta a v odrazu vozidla na skle je vidět mikrofon, který se používá při natáčení pro zachycení dialogů.

3. – Pařba na třetí

Chow s sebou nosí zlaté cihličky v hodnotě 21 milionů dolarů. Jedna taková cihla ale váží 11 kilogramů a když se přepočítá hodnota jedné takové cihly, musel by nést v každém ze dvou pytlů, které drží v rukou, 250 kilogramů.

2. – Smrtonosná past: Opět v akci

Při automobilové honičce je zasažena levá strana modré dodávky a rozbije se jí jeden reflektor, který z auta visí po většinu honičky. Ale při jednom záběru z dálky, kdy dodávka zatáčí, náhle je rozbité světlo na pravé straně.

1. – Gravity

Původní mise raketoplánu byla opravit Hubbleův teleskop, ale když je raketa zničena, Kowalsky se Stone se přesouvají na vesmírnou stanici ISS, která je jen kousek od teleskopu. Ve skutečnosti je ale Hubbleův teleskop ve výšce 560 kilometrů, zatímco ISS je ve výšce 410 kilometrů.