Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle jste určitě ještě neviděli: Mladá Američanka se převlékla za legendární filmovou postavu a podoba je to neuvěřitelná! Foto v galerii!

Alyson Tabbitha a její halloweenský kostým, který je doslova dvojčetem
originálu.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie

Určitě jste již slyšeli o lidech, kteří se baví tzv. cosplay (costume play), což je v podstatě taková vymakanější maškarní. Nejenže se převléknou za svoje oblíbené filmové, seriálové či komiksové postavy, ale snaží se je napodobovat i v chůzi nebo mluvení.

Příznivci cosplay často pořádají i své vlastní soutěže, ale hodně jich taky potkáte například během Halloweenu, kdy už přestaly staré dobré dýně a čarodějnice stačit. Alyson Tabbitha je mladá americká umělkyně, u níž není problém stát se kýmkoliv, ale jednu filmovou postavu dotáhla k dokonalosti.

Právě během Halloweenu se převlékla za Jacka Sparrowa, legendární postavu Pirátů z Karibiku, a její výhodou navíc je, že má tvar obličeje a rysy hodně podobné s jeho představitelem. Od Johnnyho Deppa je k nerozeznání a vsadíme se, že tatínka od holky by nepoznaly ani Johnnyho vlastní děti.

Fotku sebe samé v podobě Sparrowa pořídila loni v listopadu a od té doby koluje internetem jako dokonalá ukázka cosplay, sdílely ji z jejího Facebooku stovky lidí, dalšího úspěchu se dočkala na Twitteru. Třeba si všimne i Johnny Depp a přijde se sám na sebe podívat. Bez zrcadla.

Související články

Další články