Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle jste ještě neviděli. Fiflena Eliška Bučková konečně odhodila make-up a změnila se k nepoznání

Jak vůbec milovnice šminek vypadá „přírodně“?
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Jen co se dala dohromady s rybářem Jakubem Vágnerem, tak se Eliška Bučková mění před očima. Dokonce odhodila svůj tolik milovaný make-up či žehličku na vlasy a vydala se za dobrodružstvím do Amazonie. Dokážete si vůbec bývalou Českou Miss představit bez nánosů šminek? Možná že vás překvapí.

Rybář Jakub Vágner (34) nikdy nemiloval vyfintěné modelíny, kterou vždycky byla jeho nynější vyvolená Eliška Bučková (26). A snad se mu povedl zázrak. Konečně upřednostnila přírodní styl než tuny make-upu, který ji dělal starší, než je. Vypadala jak dobře udržovaná čtyřicítka.

Ale konečně v Amazonii ukázala svou pravou tvář a musíme uznat, že jí to velmi sluší, najednou omládla a rozzářila se. To rozhodně chválíme a doufáme, že v tom bude pokračovat i po návratu. Byla by totiž škoda, kdyby se z ní zas stala vystajlovaná zestárlá Barbie.

Jen by ale stejně na ni měl Jakub dát pozor. Opět přestává jíst a vzala si jako jedinou obživu na cestu proteinové tyčinky. Ano, dá se na tom přežít, ale s její minulostí anorektičky to není zrovna ta dobrá strava. Měla by prostě ubrat šminek a přidat víc jídla. A hned by z ní byla ta krásná holka z Moravy, co vyhrála Miss a byla krásně přirozená.

Související články

Další články