Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Tohle jsou vítězové Elite Model Look 2021: Nejmladší z nich je šestnáctiletá Amélie

Vítězové Schwarzkopf Elite Model Look 2021.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Modelingová soutěž

Ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo v pondělí 30. srpna slavnostní vyhlášení vítězů posledního ročníku prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. V soutěži se utkalo dvacet finalistek a finalistů pro Česko a Slovensko. Vítězi se nakonec stali šestnáctiletá Amélie a devatenáctiletý Alex.

Vítězi letošního ročníku Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou republiku jsou Amélie Konšelová (16) a Alex Hanus (19). Oba byli vybráni porotou složenou z ředitele celé tamní soutěže a modelingové agentury Elite Prague a Elite Bratislava Saši Jány, ředitelky Elite London Mirandy C. Speransky nebo třeba ředitelky Elite Milan Eleny Mansueto. Slovensko bude reprezentovat pár Lenka Saturyová (17) a Patrik Vališ (18). Pátým vítězem byl Ukrajinec Olexi Kabatsii, který plánuje žít v Česku.

„Mým snem je stát se modelkou. Mým největším vzorem je americká modelka Meghan Roche. Nepřemýšlela jsem, jaké značky bych chtěla nosit na přehlídce, ale mám ráda Chanel,“ uvedla česká vítězka Amélie Konšelová podle webu iDnes.cz.

Pátým vítězem byl Ukrajinec

Původně se pátý vítěz vyhlašovat neměl. Ale vzhledem k tomu, že se Elite Model Look na Ukrajině nebude tento rok konat, rozhodli se pořadatelé, že mohou Olexiho nominovat za Ukrajinu na tomto národním finále. Tak se také stalo. Světové finále Elite Model Look se uskuteční ve španělské Barceloně.

Mezi nejznámější české vítězky Elite Model Look, které slaví úspěchy u nás a hlavně v zahraničí, patří třeba Barbora Podzimková (21), Eva Klímková (23), Denisa Dvořáková (30) nebo Linda Vojtová (36).

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy