Čas od času nemáme náladu a vadí nám snad vše, co muž řekne nebo udělá. Pak se nevyhneme větám, které naše milé pány dohání k šílenství! Které to jsou? Pokud se jim vyvarujete, uvidíte, že do vztahu vnesete klid a pohodu.

1. Blbé dotazy typu miluješ mě

Muži nesnáší, když se jich ptáme na věci, které jsou naprosto jasné, a tak není nutné o nich mluvit. Proto zapomeňte na otázky typu: miluješ mě, sluší mi to, jsi se mnou šťastný? Pokud si tyto věty vynutíme, ztrácí pak kouzlo je říkat. Třeba by nám je muž řekl sám, kdybychom se na ně neustále neptaly a nechaly mu prostor.

2. Stále máme scénáře

Ženy jsou známé tím, že si neustále vymýšlí scénáře, o kterých ale nikomu neřeknou. Pak od svého partnera čekají chování, které ovšem nepřichází. Muži tuto naši vlastnost nesnášejí, a tak příště, až budeme od muže něco očekávat, mu to řekněme. Uvidíte, že úspěšnost bude mnohem větší, než když si svou myšlenku necháme pouze v hlavě.

3. Tady je ale binec

Tak tahle věta asi vede! Pokud vypustíme něco takového z pusy, muž rovnou odchází a problém je na světě. Měla byste už jednou pro vždy pochopit, že představy muže a ženy o pořádku se prostě neshodují. Proto ho ušetřete věty o bordelu a radši ho požádejte o pomoc při úklidu.

4. Nespokojenost při milování

Hm, tak dík, dneska jsem to milování ani nezaregistrovala. Tak to je jak rána přímo na solar. Pokud váš partner nemá svůj den a v posteli nepředvede zrovna vášnivé číslo, bude lepší, když si své dojmy a pocity necháte pro sebe. Holt, každý den není posvícení.

5. Sex se musí plánovat

Máme toho moc. Práci, péči o děti i o domácnost. V takovém koloběhu už pak nezbývá moc energie na neplánovaný a spontánní sex. Proto říkáme s oblibou věty, které našemu milému naznačí, že právě dneska by to šlo. Bohužel, když dáme najevo, že dnes bude sex, pro muže se stává situace nezajímavou a odpudivou. Snažme se být tajemné a tento sexuální harmonogram tvořit pouze ve své hlavě.

6. Vidíš, jak jsem tlustá

Veškeré věty věnující se ženskému vzhledu prostě nepatří muži. Ušetřete ho otázek na své tělo. Nejsem v tom moc tlustá, nebyl ten druhý svetr lepší a jakou barvu si mám u kadeřnice nechat udělat? Nejčastěji nedostaneme požadovanou odpověď a katastrofa je na světě. Pro tyto dotazy využijme radši své kamarádky.

7. Nemusíte mu vyprávět vše

Přestože si s partnerem rozumíte, zkuste zhodnotit, která informace ho zajímá a která ne. Pokud mu pravidelně před spaním vyprávíte, co řekla vaše kamarádka svému příteli, a chcete po něm, aby na toto téma vedl diskusi, nemůžete se divit, že není zrovna nadšený. Probírejte s ním věci, které se ho týkají nebo do kterých se může zapojit.