Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle jsou OČI FANATIKA: 19 děsivých selfíček Jiřího Ovčáčka, ze kterých neusnete

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Šílená galerie
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček (40) už neřádí jen na Twitteru nebo před mikrofonem. Založil si Instagram a sází tam jedno selfíčko za druhým. Český lid to nenechává chladným a jeho mnohdy silně arogantní chování mu dává na sociální síti pořádně sežrat.

Mluvčí prezidenta Miloše Zemana (74) má Instagram. Jiří Ovčáček (40) si tam fotí především svůj obličej a v komentářích za to schytává pořádnou kritiku.

Pořádně se mu vymstila slova k Mikuláši Minářovi (26) z Milionu chvilek pro demokracii, o kterém prohlásil, že má oči fanatika. Podle mnohých má totiž takové oči nad nosem spíš Ovčáček.

„Toto jsou oči fanatika. Fanatika, který se opájí pocitem domnělé důležitosti. Fanatika, kterého elektrizují davy na náměstí. Fanatika, který hlásá vlastní netolerantní náboženství. Fanatika, který se vžívá do role spasitele republiky,“ píše Ovčáčkovi uživatel Tomáš téměř pod každou fotku.

Má pravdu? Posuďte sami v galerii, ale psychicky se na to připravte!

Související články

Další články