Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tohle jsou noví Tlouštíci: Pořádek si musí udělat nejen v lednici, ale také v životě

Tlouštíci
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
show

Deset účastníků pořadu Tlouštíci si nese do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně pere. A také proto nehubnou. Tým televize Prima, složený z renomovaných odborníků, nabízí trvalé vyřešení problémů. Tohle jsou "tlouštíci", kteří se v pořadu ukážou.

Reality show Tlouštíci je zpět. Deset statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem. A zjistí, že za jejich nadváhou stojí nejen nekázeň ve stravování, ale také emoční přejídání a další faktory. Ty, které ovlivňují vznik nadváhy všech.

Tlouštíci si musí udělat pořádek nejen v lednici, ale také v životě

Nezdar, smůla, nevyřešené vztahy se zkrátka zajíst nedají. Proto se v pořadu Tlouštíci tým odborníků snaží pomoci účastníkům s životním restartem. Společně nastaví životní styl tak, aby k recidivě obezity už nikdy nedošlo.

Lékařka MUDr. Dita Pichlerová, která Tlouštíky provede změnou životního stylu, přiznává: "Obdivuji každého, kdo se po letech rozhodne pracovat sám na sobě. Každého, kdo si nezvolí cestu mnoha léků za den, ale zvolí si redukci nadváhy. Je to velmi pracný a bolestivý proces, cesta plná nástrah a odříkání. Navíc je to maraton na celý zbytek života, nikdy nekončící snaha o změnu sebe sama, svých hluboce zakořeněných návyků. Je to cesta přetěžká, ale jediná správná." Není důležité jíst a hýbat se zdravě, ale dělat to s nechutí, to hlavní je přijmout zdravý životní styl jako fakt.

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě. Protože právě chaos v životě i vztazích je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy.

Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima, dodává: "Věříme, že druhá řada nabídne zajímavé příběhy a motivaci nejen pro účastníky před kamerou, ale i diváky, kteří se rozhodnou hubnout společně s našimi statečnými. Během přípravy konceptu nám nešlo o krátkodobou změnu vizáže, ale o dlouhodobou proměnu každého z účastníků, která začíná v hlavě. Teprve pak se přesouvá do lednice a na talíř. Změna návyků je vždy výzvou pro každého."

V galerii se podívejte na první účastníky Tlouštíků. Pořad můžete sledovat již brzy na Primě.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy