Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tohle jsou noví Tlouštíci: Pořádek si musí udělat nejen v lednici, ale také v životě

Tlouštíci
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
show

Deset účastníků pořadu Tlouštíci si nese do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně pere. A také proto nehubnou. Tým televize Prima, složený z renomovaných odborníků, nabízí trvalé vyřešení problémů. Tohle jsou "tlouštíci", kteří se v pořadu ukážou.

Reality show Tlouštíci je zpět. Deset statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem. A zjistí, že za jejich nadváhou stojí nejen nekázeň ve stravování, ale také emoční přejídání a další faktory. Ty, které ovlivňují vznik nadváhy všech.

Tlouštíci si musí udělat pořádek nejen v lednici, ale také v životě

Nezdar, smůla, nevyřešené vztahy se zkrátka zajíst nedají. Proto se v pořadu Tlouštíci tým odborníků snaží pomoci účastníkům s životním restartem. Společně nastaví životní styl tak, aby k recidivě obezity už nikdy nedošlo.

Lékařka MUDr. Dita Pichlerová, která Tlouštíky provede změnou životního stylu, přiznává: "Obdivuji každého, kdo se po letech rozhodne pracovat sám na sobě. Každého, kdo si nezvolí cestu mnoha léků za den, ale zvolí si redukci nadváhy. Je to velmi pracný a bolestivý proces, cesta plná nástrah a odříkání. Navíc je to maraton na celý zbytek života, nikdy nekončící snaha o změnu sebe sama, svých hluboce zakořeněných návyků. Je to cesta přetěžká, ale jediná správná." Není důležité jíst a hýbat se zdravě, ale dělat to s nechutí, to hlavní je přijmout zdravý životní styl jako fakt.

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě. Protože právě chaos v životě i vztazích je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy.

Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima, dodává: "Věříme, že druhá řada nabídne zajímavé příběhy a motivaci nejen pro účastníky před kamerou, ale i diváky, kteří se rozhodnou hubnout společně s našimi statečnými. Během přípravy konceptu nám nešlo o krátkodobou změnu vizáže, ale o dlouhodobou proměnu každého z účastníků, která začíná v hlavě. Teprve pak se přesouvá do lednice a na talíř. Změna návyků je vždy výzvou pro každého."

V galerii se podívejte na první účastníky Tlouštíků. Pořad můžete sledovat již brzy na Primě.


Související články

Další články