Trendy
válka na Ukrajině StarDance 2024 Bachelor Česko 2024 Zrádci (reality hra)

Tohle jsou nejznámější historické fotky bez retuše: Některé vám vženou slzy do očí

Některé fotky jsou velmi silné.
Zdroj: omgcheckitout.com
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Ne nadarmo se říká, že fotografie někdy vydá za tisíc slov. A u historických fotek to platí dvojnásob. Tentokrát se podíváme na velmi silné okamžiky z historie, které zachytily fotoaparáty. Při pohledu na některé z nich vám možná trochu zatne. Navíc jsou všechny snímky autentické bez jakékoliv retuše či upravování.

1.

Skvělá momentka z dob, kdy světové aerolinky byly teprve v rozpuku. Mladé letušky všech možných národností tráví volnou chvíli vtipným pózováním před fotoaparátem. Takový snímek nesmí rozhodně nikdy zapadnout.

2.

Šokující a zároveň neskutečná fotka, která zachycuje ujíždějícího O. J. Simpsona. Psal se rok 1994 a bývalý hráč amerického fotbalu, bývalý herec a usvědčený zločinec prchá před policí. V roce 1994 byl obviněn z vraždy dvou lidí, své manželky Nicole Brownové Simpsonové a číšníka Ronalda Goldmana.

3.

Polibek na rozloučenou. Velmi známá a populární fotka, na které jsou zobrazeni američtí vojáci, kteří se loučí se svými milovanými polovičkami před odjezdem do Egypta v roce 1963. Kromě velké lásky je na snímku zachycen smutek, strach a beznaděj.

4.

Tato dívka měla velmi nešťastný a těžký osud. Na svých cestách v roce 1851 ji zachytili indiáni Yavapai, kteří zavraždili její rodinu a učinili ji otrokem. Rok žila v otroctví, než byla vykoupena Mohávem, který jí vytetoval zvláštní ornament do tváře a pojal ji tak za vlastní.

5.

Takhle vypadala výstavba mostu Golden Gate v roce 1934.

6.

Takto vypadal let v první třídě SAS Scandinavian Airlines v roce 1969. Stevardka ochotně roznáší jídlo cestujícím a stará se o ně s laskavostí a pokorou. To už se dnes vidí málokde.

7.

Ukrajinsko-americká rodina oslavuje smrt Stalina z roku 1953.

8.

Takhle vypadala škola v Nizozemsku v roce 1957.

9.

Ženy protestující proti nucenému zahalování v roce 1979, několik dní po revoluci v Íránu.

10.

Němečtí váleční zajatci v amerických táborech v roce 1945. Právě viděli na vlastní oči záběry z německých koncentračních táborů.

Tuňák mi zničil hru, tvrdí Martin ze Zrádců. Odsoudil Honzův hysterák a odhalil, jak moderátora snášeli ostatní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy