Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tohle jsou nejžhavější fotky Evy Herzigové: Svoje luxusní tělo vystavila i ve filmu Pohádkář!

Eva Herzigová je nádherná ženská!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Eva Herzigová je všestranně nadaná žena. Kromě modelingu zvládá hravě i herectví. Dnes se můžete těšit na film Pohádkář, kde nebude nouze o její sexy tělo. Ještě předtím si však připomeňme ty nejžhavější fotky, které Eva za svou kariéru nafotila.

Jedna z našich nejúspěšnějších modelek Eva Herzigová (43) a zároveň matka tří krásných dětí je bez debaty všestranně nadanou ženou.

Kromě toho, že její krása a půvab se dostaly až daleko za naše hranice, se věnuje spoustě dalších věcí. Kromě charitativních záležitostí si občas odskočí k hereckému řemeslu.

Jestli Eva obstojí jako herečka, tak o tom se můžete přesvědčit již dnes večer ve filmu Pohádkář. Romantické drama, ve kterém se po boku Evy Herzigové objeví také úžasná Aňa Geislerová a Jiří Macháček, je to pravé na podzimní víkendové večery.

Ale zejména pány určitě nebude zajímat až tak moc zápletka jako luxusní tělíčko topmodelky Evy. Ve filmu Pohádkář určitě nebude nouze o její dokonalé partie, takže obzvlášť mužské obecenstvo si přijde na své.

A abychom vás mírně navnadili, tak vám ukážeme ty nejžhavější fotky, které Eva za celou svou kariéru nafotila. Nemáte zač!

Související články

Další články