Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Tohle jsou nejkrásnější outfity z Varů: Peštová v krajkách i Verešová v rudé

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 57 fotografií
Na letošním třiapadesátém ročníku karlovarského festivalu jsme opět mohli spatřit ty nejlepší modely. Nejen kolonáda se během prestižní události mění na pomyslné módní molo. A které dámy zvolily nejkrásnější róbu?

Na Filmovém festivalu v Karlových Varech se chce každá žena ukázat v tom nejlepším světle. Ne každé se to povede, ale o nejhorších outfitech už jsme psali, a tak je čas na ty nejkrásnější. Největší kráskou festivalu byla bezesporu Daniela Peštová, kterou chválí nejen široká veřejnost, ale i módní kritici.

Měla šmrnc a ve svých krajkových bílých šatech byla oblečená neoblečená. Tradičně nezklamala ani Andrea Verešová (38), která tentokrát zvolila rudou barvu. Nikol Švantnerová si zase řekla, že v jednoduchosti je krása a vsadila na jistotu. V jednoduchosti přeci JE krása.

Která se vám líbí nejvíce?

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir. Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články