Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tohle jsou nejkrásnější holčičky na světě: Ještě nemají ani občanku, ale vydělávají miliony

+ Dalších 71 fotografií
Galerie
Zatímco si jejich vrstevnice hrají s panenkami, ony už dobývají svět módy a derou se na jeho výsluní. Řeč je o mladičkých modelkách, jež bývají často titulovány jako nejkrásnější holčičky světa. Ještě nemají ani občanku, ale na kontech už jim přistávají astronomické částky!

Snad nejúspěšnějí mladičkou modekou současnosti je Kristina Pimenova (13) z Ruska. Zní to až neuvěřitelně, ale v branži se pohybuje od svých třetích narozenin.

Pravidelně se objevuje na obálkách prestižních módních časopisů, fotí kampaně pro luxusní i běžné značky a už si vydělala tolik, že může před ruskou zimou pláchnout na tropický ostrov.

Na paty jí ale šlape ještě mladší Anastasia Knjazeva (7). Na světový úspěch sice teprve čeká, přes milion sledujících na Instagramu však napovídá, že dřív nebo později k němu určitě dojde.

Svou vlastní kategorii mají dvojčata Ava Marie a Leah Rose (obě 8), jež patrně dlouho zůstanou neporaženy. Modelkovské kšefty se jim jenom hrnou a povídá se, že jsou sestrami Olsenovými nové generace. A to ani nemusejí hrát ve filmech.

Mohlo by vás zajímat

Další články