Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tohle jsou erotické sny Ondřeje Brzobohatého: Daniela Písařovicová se má na co těšit

+ Dalších 7 fotografií

Ondřej Gregor Brzobohatý (39) se nenudí, ani když sní. V pořadu Inkognito na TV Prima nechal nahlédnout do intimního života, když se rozpovídal o svých erotických snech. O pouta či krajkové škrabošky nebylo nouzi, představivost rozhodně nepatří mezi Ondřejovy slabé stránky.

Pořad Inkognito je především o hádání profesí, občas se ale divák dozví i něco, co pravděpodobně nechtěl vědět. Ke sledování posledního dnešního dílu Inkognita doporučujeme opatřit si snář. Ondřej Brzobohatý se totiž pustí do výkladu svých divokých nočních zážitků. Hned v úvodu pořadu prozradil, že se mu zdává o kolegovi Jakubovi Prachařovi. Těžko říct, co na to Daniela Písařovicová či exmanželka Taťána Kuchařová...

"Je zajímavé, že Kuba vypadá jinak než v mém snu. V něm byl hrdina s vypracovanou postavou. Zdálo se mi, že dělal zápasy v bahně proti Putinovi. Byli zablácení a Kuba používal speciální chvaty, které Putin neznal," pustil se do líčení svého posledního snu Ondřej Brzobohatý. Prachaře a Putina ve snu viděti zřejmě ve snáři nenajdete, ale minimálně poloviny to pravděpodobně nebude znamenat nic dobrého.

Erotický sen Ondřeje Gregora Brzobohatého

Další Ondřejův sen z kategorie erotických už by ale za výklad stál. "Míval jsem sny o krajkových škraboškách, které jsem já sám měl na sobě... Mám pokračovat," tázal se Brzobohatý a dostalo se mu dychtivě kladné odpovědi.

"Měl jsem ji na očích, ale nic jiného už jsem na sobě neměl. Byl jsem upoután na lůžku…," pokračoval. "Jo takže na JIPce ti dali škrabošku, aby ti bylo líp?" utahoval si z kamaráda Richard Genzer.

"Všimněte si toho věkového rozdílu, my s Richardem, když se řekne lůžko, vidíme už jenom to nemocniční," přisadil si moderátor Libor Bouček, ale Brzobohatý je oba vyvedl z omylu. "Nenene, to nebyla JIPka. Byla to takzaná JEPka – jednotka erotické péče," upřesnil Ondřej. "Já jsem to pochopil tak, že to nebyla JIPka, ale Jitka, která vázala Ondřeje izolační páskou k latexovému podloží," přisadil si Jakub Prachař.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy