V seriálu Ulice se to hemží kdejakými herečkami. Ovšem nutno podotknout, že samozřejmě ty nejmladší patří mezi ty nepůvabnější. Jedny z nejkrásnější hereček tohoto seriálu jsou bez debaty Anna Kadeřávková, představitelka Roziny, která již v seriálu nepůsobí a Sara Sandeva, která si zahrála Skyler.

Obě dvě jsou kamarádky a rozumí si spolu. Ale přece jenom je mezi nimi rozdíl. Anička před nějakou dobou opustila seriál Ulice, aby mohla odjet do Ameriky. Tam se zdokonalovat v angličtině, studovat herectví a věnovat se modelingu.

Seriálová Rozina má bez debaty herecký talent a jistě o ní v budoucnu ještě uslyšíme. Ale s modelingem to je trochu horší. V současné době je herečka již zpět a je víc než jasné, že v modelingové branži se jí nepodařilo prosadit.

A není se čemu divit. I když je Anička vskutku hezká holka, tak na modelingovou dráhu to je málo. Zato její herecká kolegyně Sara Sandeva by se na mole vyjímala. Má zajímavý obličej a není tuctová. Tahle holka zůstane v paměti snad každému.

Její dlouhé kadeřavé vlasy a smyslný pohled ji dělají nezapomenutelnou. Takže zatímco Anička by měla modeling vzdát, tak Sara by se mu měla začít okamžitě věnovat.