Je až k neuvěření, kam jsou lidé kvůli své závislosti na drogách schopni až zajít. Drogy jsou zlo a to ví už i malé děti, přesto se najdou lidé, kterým nejspíše na svém těle nezáleží a rádi hazardují se zdravím. Jinak si přece nemůže nikdo se zdravým rozumem vysvětlit, proč by dobrovolně trpěli takovými bolestmi.

Šílená droga, která vás zaživa stáhne z kůže a udělá z vás doslova chodící zombie, se jmenuje Krokodil. Pochází z Ruska a na trhu je už od roku 2002.

Už v roce 2010 bylo odhadováno, že tuto drogu užívá několik tisíc až milion lidí. Její účinky jsou však naprosto zdrcující.

Uživatelé o téhle droze hovoří jako o levné náhražce heroinu. Krokodil je totiž nesrovnatelně levnější než heroin. Bohužel tato droga je několikrát návykovější a odvykání není vůbec snadné. Spousta narkomanů v důsledku častého užívání této drogy, která má kratší účinek než heroin, umírá v nepředstavi­telných bolestech.

Nejdříve vám začne rohovatět kůže okolo vpichů, poté se vám rány začínají rozšiřovat po celém těle, postupně se vám odlupuje kůže až na kost a následky jsou prakticky nevratné.

Nejhorší na tom je, že tahle smrtící droga je zejména v Rusku velmi snadno dostupná. Podívejte se do galerie, co Krokodil udělá s vaším tělem. Upozorňujeme, že obrázky jsou opravdu drastické a jejich zhlédnutí je na vlastní nebezpečí.