Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle jsou drastické účinky nejbrutálnější drogy na světě! GALERIE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!

Někteří lidé si neváží sebe ani svého zdraví!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Už je to patnáct let, kdy se na černém trhu objevila droga, která má naprosto devastující účinky. Jedná se o drogu s názvem Krokodil. Původně pochází z Ruska, ale momentálně se rozmohla už po celém světě. Je to levnější náhražka heroinu, ale to, co s vámi udělá, je opravdu jen pro silné žaludky.

Je až k neuvěření, kam jsou lidé kvůli své závislosti na drogách schopni až zajít. Drogy jsou zlo a to ví už i malé děti, přesto se najdou lidé, kterým nejspíše na svém těle nezáleží a rádi hazardují se zdravím. Jinak si přece nemůže nikdo se zdravým rozumem vysvětlit, proč by dobrovolně trpěli takovými bolestmi.

Šílená droga, která vás zaživa stáhne z kůže a udělá z vás doslova chodící zombie, se jmenuje Krokodil. Pochází z Ruska a na trhu je už od roku 2002.

Už v roce 2010 bylo odhadováno, že tuto drogu užívá několik tisíc až milion lidí. Její účinky jsou však naprosto zdrcující.

Uživatelé o téhle droze hovoří jako o levné náhražce heroinu. Krokodil je totiž nesrovnatelně levnější než heroin. Bohužel tato droga je několikrát návykovější a odvykání není vůbec snadné. Spousta narkomanů v důsledku častého užívání této drogy, která má kratší účinek než heroin, umírá v nepředstavi­telných bolestech.

Nejdříve vám začne rohovatět kůže okolo vpichů, poté se vám rány začínají rozšiřovat po celém těle, postupně se vám odlupuje kůže až na kost a následky jsou prakticky nevratné.

Nejhorší na tom je, že tahle smrtící droga je zejména v Rusku velmi snadno dostupná. Podívejte se do galerie, co Krokodil udělá s vaším tělem. Upozorňujeme, že obrázky jsou opravdu drastické a jejich zhlédnutí je na vlastní nebezpečí.

Související články

Další články