Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tohle jsou brutální vrazi patnáctileté Petry, podívejte se jim do tváře!

Úsměv od ucha k uchu.
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie

Vrazi patnáctileté Petry, kteří ji několik desítek minut škrtili, než se jim povedlo ji připravit o život, jsou známi. Jednalo se o dvacetileté mladíky z Jihlavy, které Petra znala, odešla s nimi před 14 dny v pátek z diskotéky Ponorka a v jejich bytě za to zaplatila životem.

Po dlouhém pátrání našli části jejího těla na jihlavské skládce a k tělu je navedl jeden z podezřelých, Michal K., který teď sedí spolu s druhým kamarádem ve vazbě a oba čekají na soud, kde se bude rozhodovat o jejich trestech, které mohou dosahovat až dvaceti let.

Otázka identifikace tří vrahů, z nichž dva se na trestném činu přímo podíleli a ten třetí jen posluhoval a napomáhal, byla blesková. Facebook a internet jsou dneska všemocná zbraň, takže stačilo jen pár minut na to, aby si šokovaní přátelé tří vrahů dali dohromady dva a dva. Jakub a Michal navíc mají Petru v přátelích.

Protože oba grázlové sedí ve vazbě a nemohou na svůj Facebook, začaly se jim tam vršit vzkazy, které nemůže nikdo mazat. A asi by měli být rádi, že vazba je v těchto dnech ochraňuje před vnějším světem. V Jihlavě by asi ani nepřeběhli ve zdraví ulici.

Související články

Další články