Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle jsou 4 nejdokonalejší dekolty: Prozradíme vám, jak mít extra prsa i bez plastiky!

Podprsenka typu Magic Up.
Zdroj: www.rajpradla.cz

Každá žena si přeje mít ten nejhezčí dekolt. Ne každá je ale zastánkyní plastických operací nebo jim to nedovoluje zdravotní stav. Jenomže málokterá ví, jak si vybrat správnou podprsenku ke svým ňadrům tak, aby skvěle padla a přizpůsobila se vašim přírodním tvarům. Výrobce podprsenky značky Agio Milano vyrábí podprsenky hlavně pro ženy s menším poprsím, ale tato značka je oblíbená i mezi ostatními ženami. Proto je jejím krédem spokojená žena, která miluje svůj plnější a svůdnější dekolt.

1. Magic Up

Jeden z nejoblíbenějších modelů je podprsenka Magic Up Má speciální gelovou výztuhu, která okamžitě reaguje na vaši tělesnou teplotu a díky ní se přizpůsobí aktuálním tvarům vašeho hrudníku. Perfektně tak kopíruje tvar ňadra a dodává mu plnější vzhled. Kromě této magické výztuhy má všechny výhody Push Up podprsenky. Takže hezky prsa vymodeluje a opticky je zvětší. Design těchto podprsenek je dobře promyšlený, zvýrazňuje ženskou osobnost a upoutává pohledy mužů.

2. Smart Memory

Tento typ podprsenky je novinkou značky Agio Milano! Smart Memory podprsenka je vyztužená speciální paměťovou pěnou, která reaguje na kontakt s pokožkou a ihned se přizpůsobí vašim křivkám. Memory (paměťová) pěna poprsí neutlačuje, ale tvaruje se podle něj a přizpůsobuje se. Pod vlivem tlaku a teploty těla se ihned změní do požadované pozice. Jedině takto bude váš dekolt vypadat přirozeně. Memory podprsenka je velmi příjemná na dotek i během nošení. Poskytuje perfektní oporu. Pěna se vždy vrací do původního stavu, je to jedna z mála podprsenek, která je schopna reagovat na změny ve vašich tělesných proporcích.

3. Triple Push Up

Pokud jste zoufalá a nenávidíte svá malá ňadra, značka Agio Milano vás naučí milovat se takovou, jaká jste. Jen vám s tím trochu pomůže... Přímo pro vás byla totiž navržena podprsenka s Triple výztuhou. Tato maxi výztuha pomůže udělat z vašeho původně malého poprsí tzv. americký dekolt! Trojitá výztuha je pevná, v košíčku nijak nepřekáží. Prsa jsou vytlačena směrem nahoru. Střih košíčků zajistí, aby byla také dobře tvarována a směřovala k sobě. Takto vznikne neodolatelně plný, kulatý a opticky větší dekolt. Pokud se tedy chcete zbavit tohoto „malého“ komplexu a zvýraznit svou chloubu bez rizikových zákroků plastických chirurgů, je tato Triple Push Up určena přímo pro vás.

4. Push Up

Jestliže jste milovnicí elegantního, funkčního prádla, jistě vám padne do oka podprsenka typu Push Up. Tyto podprsenky mají klasickou odnímatelnou výztuhu. Košíčky jsou krásně tvarovány, dobře kopírují křivku ňader a modelují perfektní dekolt. Push Up podprsenka se hodí pro malá i větší ňadra. Ocení ji zvláště ženy s rozdílnými proporcemi prsou. Jelikož jsou výztuhy odnímatelné, můžete z jednoho košíčku výztuhu vytáhnout a udělat tak místo pro větší ňadro. V případě opačného problému můžete do košíčku přidat výztuhu navíc. Push Upky vynikají skvělým designem a krásným barevným provedením.

Více informací o tom, jak si vybrat tu nejlépe padnoucí podprsenku najdete na www.rajpradla.cz

Související články

Další články