Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tohle jsou 3 postavy Ulice, které jsou v seriálu za největší coury

Co na to říkáte?
+ Dalších 11 fotografií
GLOSA: Ulice běží na televizních obrazovkách před sedmou hodinou večerní, takže od ní nemůžeme očekávat nějaké bůhvíjaké sexuální orgie nebo masakry. Přesto se v seriálu najdou postavy, které si vysloužily titul největší coury. O jaké tři slečny se tedy jedná?

1. Adriana Pešková

Ta se objevila hned v několika skupinách, jako třeba nejzbytečnější postava seriálu a podobně. Samozřejmě že Adriana Pešková také právem zapadá do škatulky největší coury Ulice. Už od svých pubertálních let se jí pěkně a dost často zapalovala lýtka.

Adriana je taková dobrá duše a samaritánka v jednom. Podařilo se jí připravit o panictví nebohého Matěje Jordána, který byl do ní zamilovaný až po uši. Když si zarajdovala a zjistila, že tady ji žádné terno nečeká, tak zase odhopkala na jiný statný kolík.

Adrianinou postelí prošla velká řada mužů a není snad v ničích silách, aby je všechny spočítal. V současné době je ale ze sebevědomé Adriany Peškové taková malá zakomplexovaná holka bez kousku sebevědomí, kterou brzy čeká velká rána.

Až se dozví, že její dokonalý muž Robert Bláha obhospodařuje ještě dalších minimálně pět krasotinek, tak se dá zase na drogy nebo se rovnou zabije. Každopádně tohle už neunese.

2. Tereza Jordánová

Možná se divíte, že do téhle škatulky patří i velmi oblíbená paní učitelka Tereza Jordánová. Ale i ona tady má své místo. Jen si vzpomeňte, kolik měla za celou dobu svého působení v seriálu chlapů. Od mladých pubertálních lásek to vzala přes ženáče, italského krasavce, až naposledy zakotvila u svého kolegy.

Tereza Jordánová působí velmi nenápadným dojmem a je to takový morální vzor. Ale i ona má pěkně nezbednou vaginu. Tereza když se zamiluje, tak nezná bratra.

Takže si prostě přiznejme, že tahle kočička má dvě tváře a umí být pěkně divokou a nezbednou rajdou.

3. Gábina Pumrová

Jestli do téhle skupiny opravdu někdo právem patří, tak je to Gábina Pumrová. Ta si v poměrně nízkém věku brousila zuby na svého tělocvikáře. A protože Gábina měla pořádně vyvinuté přednosti, už když s ní švihala puberta, tak se jí to povedlo.

Sbalila Hynka a zplodila s ním syna. Jenomže život domácí puťky ji přestal bavit, a tak se přestěhovala do ubohého kamrlíku s mladým, krásným a nevybouřeným studentem. Toho Gábina na první pohled okouzlila hodně, ale na ten druhý už moc ne.

Za nějakou dobu si uvědomil, že by se jeho život točil jenom kolem dítěte, které není navíc jeho, a všechny party a legrácky by šly stranou. Takže se hodně rychle zdekoval. ""Nyní Gábina zápasí s pohledným hasičem, který ale žárlí a my se mu vůbec nedivíme vzhledem k minulosti obdařené módní návrhářky":https://www.extra.cz/…e-souhlasite.

Mohlo by vás zajímat

Další články