Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle jsou 3 nejzbytečnější postavy ze seriálu Ulice: Souhlasíte?

Tyhle postavy jsou úplně zbytečné!
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Seriál Ulice bezpochyby milují tisíce lidí po celém Česku. S některými postavami se diváci natolik sžili, že jsou schopni jejich odchod ze seriálu klidně oplakat. Najdou se ale i takové postavy, kterých mají lidé nejenom plné zuby, ale které jsou naprosto zbytečné. Představme si tři z nich.

1. Adriana Pešková

Je natolik zbytečnou postavou, že ji tvůrci seriálu poslali na dovolenou někam do prkvančic. V poslední době nedělala nic jiného, než že pila, brala drogy a divoce souložila. Celý její život je vlastně jedno velké fiasko a vcelku se divíme, že to děda Pešek ještě zvládá a netrefil ho z jeho povedené vnučky šlak.

Ale ono se není čemu divit. Adriana vyrůstala bez matky a otce. Staral se o ni pouze děda Pešek, který nad ní neměl příliš tvrdou ruku. A to se mu taky vrátilo. Byly doby, kdy Adriana neměla na tvrdé drogy a chudákovi dědovi kradla drahé brože a další věci.

Když přestala fetovat, tak začala zase chlemtat a souložit s podivnými týpky jako je Robert Bláha. Když nad touhle nešťastnicí nedrží ochrannou ruku dědeček, nebo její bývalý přítel Eddie, tak to s ní jde z kopce.

Nechceme ani domyslet, co se stane, až se dozví, že její milovaný kravaťák souloží ještě s půlkou Ulice. Uchlastá se snad k smrti jako téměř její otec? Nebo se rovnou pověsí? Tahle postava je zkrátka naprosto zbytečná a nedělá v Ulici nic jiného, než škodí. Okamžitě ven.

2. Miki Seidl

Miki je taková Adriana Pešková, akorát s koulema. Jeho postava je o něco méně skandální a na rozdíl od Adriany tam najdeme občasné světlé okamžiky. Ale čím je Miki vůbec přínosný? Ničím. V seriálu se objevil jako malé pískle, které dávalo košem jedné holce za druhou.

Stejně jako Adriana vyrůstal v nefunkční rodině, protože si jeho otec uhnal dítě bokem. A to se na Mikim odrazilo jako na Adrianě. Vykašlal se na maturitu, začal fetovat a všechny kolem sebe srát. Jeho pozérský styl mladého bohéma vůbec nefungoval.

Párkrát si stihl užít s Adrianou, když se pořádně zlili, a tím to hasne. Mikiho postava nemá žádnou budoucnost, a proto bude velmi dobré, když se jí tvůrci zbaví.

3. Digi Stránská

Postava Digi je jasný důkaz toho, jak je hrozné, když se z pouliční nuly a trosky stane světice a matka Tereza. Dagmara si nikdy nedokázala udržet pořádného chlapa. Buď od ní utíkali, nebo rovnou umřeli.

A ti, co se jí drželi zuby nehty, byli většinou grázlové jako vyšití. Jednou jedinkrát se jí podařilo sbalit kluka z bohaté rodiny, tak si s ním udělala dvě děti a odjela někam to tramtárie. Do Ulice se vrátila párkrát jako nafrněná paninka, která měla pocit, že všem bude předávat moudra.

Když Dagmaře umřel manžel, tak sklopila hlavu a našla v sobě ztracenou pokoru, ale jen na chvíli. Její bývalý přítel Tony byl Digi dobrý jen do té doby, než si našla detektiva, se kterým se bude mít jisté lépe než s nějakým bývalým kriminálníkem.

Postava Dagmary nesehrála v Ulici nikdy žádnou větší roli, kromě toho, že je to vypočítavá svině. Ven!

Související články

Další články