Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle jsou 3 nejotravnější postavy seriálu Ulice: Špekatá fňukna, uremcaná pinda a nevycválaná narkomanka

Co myslíte vy?
Zdroj: archiv
+ Dalších 47 fotografií
Glosa Markéty Kuči: Seriál Ulice je plný krásných a kupodivu nadaných hereček. No a pak tady jsou postavy, které jsou naprosto nesnesitelné. Tak se pojďme podívat na tři nejhorší z nich...

Před nedávnem jsme psali o nejkrásnějších herečkách Ulice, kvůli kterým stojí za to koukat na tento nekonečně dlouhý a místy bizarní seriál. Jenomže i Ulice má své naprosto zbytečné postavy, které kdyby nebyly, tak by se absolutně nic nestalo.

První naprosto nesnesitelná postava je malá blonďatá Ema. Když byla ještě malá holčička, tak to bylo snad to nejroztomilejší dítě, které jste mohli v seriálu vidět. Ovšem jakmile začla růst, tak se z ní stala otravná a zbytečně chytrá cácora, která navíc pomalu ale jistě pozbývá veškerou svou krásu.

Sotva malá Emina dostala svoje první krámy, byla rázem odbornicí přes vztahy, nevěry a těhotenství. Když už ji někdo strčí na tři minuty před kameru, tak se tváří jako znásilněný kakabus a nic se jí nelíbí.

Chudák Bedřich, který se jednou opil a trochu zhulil, potom nedopatřením udělal dítě chlapácké Jindře, měl se svou adoptovanou dcerou největší trápení. Emina totiž nemá žádné pochopení pro trochu alkoholu a drog. A jak by taky mohla, když má na svojí mušličce pás cudnosti a jen tak nějakého chalana k ní nepustí. Tahle postava je naprosto zbytečná a kazí všem u televizních obrazovek náladu. Okamžitě ven.

Další kompletně zbytečná postava je Vendula špek houska Maříková. Po celou dobu tahle postava jen prodává bochníky chleba, nebo fňuká, že si nemůže najít lásku snů. Když konečně přestane na tři sekundy potahovat nudli, tak se zamiluje do Roberta Bláhy, který má jediný životní cíl. Ojet v Ulici cokoliv, co má vagínu a náznak prsou.

Jenomže chudák Vendula se asi zapomněla podívat, jak vypadá ona a jak její vysněný Bláha. Je pravda, že pro normálního člověka je Robert slizké čuně, které má doma ve skříni sadomasochistické nádobíčko, ale pro běžného diváka Ulice to je dokonalý Don Juan.

Poslední příšernou postavou je Adriana Pešková. Ta momentálně kopuluje s Robertem Bláhou, protože jí nepřeberné množství drog způsobilo lehkou retardaci a zkreslený úsudek o dokonalých mužích.

Když zrovna nekrade dědovi Peškovi brož ze skříně nebo nešňupe z police nějakou omítku, tak brečí. Brečí, protože se na ni vykašlal i ten nejnesnesitelnější kluk v Ulici . Ano, řeč není o nikom jiném, než o adorovaném polobohovi jménem Eddie. Postava Adriany by konečně měla najít svou zlatou ránu.

Související články

Další články