Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle jsou 3 česko-slovenské Barbie, které to dotáhly nejdál! Znáte je?

To jsou kočičky.
Zdroj: instagram / profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
V poslední době je čím dál tím více populární stylizovat se jako panenka Barbie, a dokonce podstupovat plastické operace, aby se dotyčná podobala panence co nejvíce. Tohle jsou tři nejslavnější česko-slovenské krásky, které to jako Barbie dotáhly nejdál!

Andrea Járová (34) Je slovenská playmate, která se věnuje modelingu a byla již 5krát na titulce pánského magazínu Playboy. Kromě toho si zahrála ve slovenském filmu Tak fajn, stala se Miss World Bikini 2013 a v neposlední řadě byla finalistkou Miss Universe. Momentálně si žije svůj americký sen, ale na svou rodnou zemi nezanevřela. Lidé si ji pamatují hlavně díky nepřehlédnutelnému poprsí a blond hřívě.

Gabriel Jiráčková alias Lolo ta Bella (18) Je to zřejmě nejmladší a také první česká Barbie. Do této role se stylizuje už druhým rokem a plánuje mnoho plastik a zákroků, díky kterým se přiblíží ke svému vysněnému já. Gabriel se kromě svého vzhledu věnuje zpívání, hraní, módě, a dokonce má vlastní kolekci řas či parfémů. Zatím podstoupila pouze zvětšení rtů a poprsí, ale má v plánu ještě plastiku nosu, opětovné zvětšení poprsí, úpravu zubů, vyndání žeber a spoustu dalších zákroků, aby se přiblížila svému vysněnému já.

Eva Cifrová (35) Je historicky první slovenskou playmate 2007. Dlouhodobě působí v modelingu a také se ráda ukazuje v médiích. Eva dokonce fotila pro americký Playboy magazín a jako jediná ze Slovenska byla pozvaná i do vyhlášeného sídla Hugha Hefnera, aby si vyzkoušela život opravdové playmate na vlastní kůži.

Související články

Další články