Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tohle jsme asi vidět nechtěli: Tydýt coby chlípný tuleň děsí lidstvo nahou fotkou svých špeků!

Jeho fotka mu byla bohužel smazána.
Zdroj: instagram
Lukáš Pavlásek (39) je komik každým coulem a neustále si dělá z něčeho nebo někoho srandu. Tentokrát si ale vystřelil sám ze sebe a jak se zdá, některé lidi na sociálních sítích to pohoršilo. Pavlásek totiž parodoval děvčata, která se ráda odhalují na Instagramu a přidávají jednu provokativní fotku za druhou. Měl ale smůlu, jeho snímek nejspíše odhaloval víc, než je zdrávo, a tak mu byla jeho fotka smazána.

„Tak jsem si sem dal fotku, jakou si dělají všechny ‚modelky‘ a Instagram mi ji odebral, že nesplňuje pravidla komunity. Asi nevydržel nápor mojí krásy. Tak to zkouším znovu,“ napsal vtipný komentář ke své polonahé fotce.

Zrovna u Lukáše Pavláska, který není kdovíjaký playboy, to chtělo asi hodně odvahy, aby se takto svlékl. Nebudeme si nic nalhávat, Pavlásek nemá zrovna postavu snů a na fotce dokonce vypadá jako takový malý chlípný tuleň.

Bohužel se nad vtipnou fotkou fanoušci dlouho nepobavili, protože Instagram ji smazal. Pavlásek ji ale nahodil znovu. Možná kdyby na svém těle trochu zamakal, mohlo by to příště být mnohem lepší.

Související články

Další články