Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tohle ještě ve Výměně nebylo: Náhradní matka se zhroutí, spolu s dětmi snědla zvířecí exkrementy!

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
výměna manželek
Zítřejší Výměna manželek bude opravdový masakr. Náhradní maminka Monika zažije doslova peklo. Ještě nestihla vstřebat neskutečný nepořádek, který jí nechala paní domu Lucie, a už se musí vyrovnávat s nejnechutnější věcí, kterou udělala ne ale svojí vinou. Lucie je taková špindíra, že se její nedbalostí dostaly mezi jídlo zvířecí exkrementy.

V premiérové Výměně manželek uvidí diváci rodinu z obce Libíň, kterou tvoří Monika (21), Jakub (22) a jejich syn Lukáš (10 měsíců). Na druhé straně se seznámí s Lucií (26), Zdeňkem (22) a dcerou Terezou (2), kteří žijí v Hradci nad Svitavou

První dojmy maminky Moniky jsou nepopsatelné. Nemůže uvěřit, že v takovém nepořádku může někdo vychovávat malé děti. „Některé věci jsou rok prošlé, některé půl roku, tohle bych dětem nedala,“ reagovala Monika na to, když našla ve spíži několik prošlých věcí.

„Tady jsou bobky od myší. To je opravdu humus,“ rozpláče se Monika bezmocí. „Tady má strouhanku a v tom jsou bobky od myší. Mně je na blití. A já jsem to hrdě snědla?“ komentuje Monika zjištění, že z mouky s trusem udělala oběd pro celou rodinu.

Monika tuhle informaci absolutně nevydýchá a na zahradě jejich domu se doslova zhroutí.

Související články

Další články