Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle ještě ve Výměně manželek nebylo: Dcera dala náhradní matce facku

Maminka Blanka zažije šok.
Zdroj: TV Nova
Dnes večer jsme mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Na jedné straně jsme mohli vidět, jak si náhradní maminka Mia poradí v rodině s pěti dětmi, kde se cokoliv odvíjí od toho, zda děti mají, nebo nemají dovolené mobily. Na straně druhé jsme se seznámili s maminkou Blankou, pro kterou byla Výměna taková menší dovolená. Co ale diváky šokovalo nejvíce?

V dnešní premiérové Výměně manželek jsme mohli vidět rodinu z Prahy, kterou tvoří Blanka (40), Valentýn (31), Niky (12), Kristýna (12), Patrik (7), Max (5) a Saša (1,5). Na druhé straně jsme se seznámili s Miou (25), Michalem (32), Honzou (5) a Jájou (2), kteří žijí v Kladně.

Mia se dostala do poměrně chaotické rodiny, kde žije s rodiči pět dětí, které jsou naprosto závislé na mobilních telefonech. Aby toho nebylo málo, některé jsou už dost staré na to, aby své mámě pomáhaly, ale nedokáží se postarat ani samy o sebe.

V druhé rodině to bylo sice o něco klidnější, ale maminka Blanka to v některých chvílích taky neměla jednoduché. Blanku doslova šokuje, když jí její malá náhradní dcerka dá facku. Tohle ještě ve Výměně manželek nebylo, aby dítě dalo facku mamince, která je v rodině jen na návštěvě.

Blanka byla z celého incidentu rozpačitá a nevěděla, co si o tom má myslet. Nakonec ji uklidnil její náhradní manžel, ale rozhodně s takovou výchovou nesouhlasila.

Související články

Další články