Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Tohle ještě nikdo nevyfotil: Podívejte se na FOTOGALERII, jedno dítě přišlo na svět v obalu!

Tyto fotografie dojaly svět.
+ Další 4 fotografie
Nechala byste se nafotit u vlastního porodu? Může jít o památku na celý život, kterou si od fotografa Robina Bakera nechal pořídit mladý pár. To, co se během porodu stalo, je ovšem naprosto fascinující, taková věc se stává jedné ze sto tisíc matek.

Kalifornský fotograf Robin Baker má s focením porodů už dlouholeté zkušenosti, nafotil jich přes sedmdesát, a tak jde o skutečného odborníka. Tentokrát však viděl něco naprosto nečekaného a fascinujícího.

Při domácím porodu dvojčat, který rodiče zvládli na jedničku, se jedno z dětí narodilo v neporušeném plodovém obalu. Něco takového se jen tak nevidí, a tak zůstali rodiče i fotograf v údivu. Bohužel však Robin nestihl rychle zareagovat a dítě vyfotit. Maminka totiž obal prorazila svým nehtem, a tak dítko vyndala.

Šlo ovšem o naprosto originální podívanou, která se stává jednou za sto tisíc porodů. Podívejte se sami na povedené fotky z porodu dvojčat.

Mohlo by vás zajímat

Další články