Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tohle je zhýralost: Nikol Štíbrová se pustila do kolegů, kteří nabízejí přání fanouškům za peníze

Tohle je zhýralost: Nikol Štíbrová se pustila do kolegů, kteří nabízejí přání fanouškům za peníze
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
zisk
Oblíbená herečka Nikol Štíbrová (34) zůstala v šoku poté, co zjistila, jak si její umělečtí kolegové přivydělávají na fanoušcích. Zatímco je herečka vděčná za každého příznivce, kterým posílá i s projektem 3v1, ve kterém působí společně s Veronikou Arichtevou (34) a Martinou Pártlovou (41), přání a svatební zdravice zadarmo. S projektem Přání pro tebe přišel herec Martin Dejdar (55). Kvůli vlně nenávisti, urážek a pomluv, která vznikla po výroku Nikol, byl herec nucen svůj projekt stáhnout.

Ač je v zahraničí přání od umělců za peníze běžnou záležitostí, herečka Nikol Štíbrová (34) byla v šoku, když zjistila, že si na svých fanoušcích vydělávají její slavní umělečtí kolegové. Projekt Přání pro tebe, který vytvořil herec Martin Dejdar, nabízel fanouškům za poplatek 1500 korun audiopřání a za 2500 korun videopřání od jejich oblíbených umělců, kteří se v seznamu nacházeli.

V databázi se objevilo mnoho známých herců, zpěváků, ale i sportovců a influencerů. Přání vám mohli nahrát zpěvačka Bára Basiková, muzikálový zpěvák Jan Kopečný, Ondřej Ruml a mezi herci třeba Ivana Jirešová, Tomáš Matonoha, Michal Kavalčík (45) nebo Muž roku 2017 Matyáš Hložek

V databázi se také objevil známý MMA fighter Karlos Vémola, se kterým jste si mohli domluvit osobní trénink nebo krmení divokých šelem za 25 tisíc korun. Chybička se vloudila a v databázi se objevila i fotka pár celebrit, které o projektu nevědí včetně youtubera Karla "Kovy" Kováře, kterému se vzápětí Dejdar omluvil.

Šokovaná Nikol Štíbrová nazvala projekt zhýralostí

"Já chápu, že je doba zlá, ale tohle mi přijde úplně úchylný, já myslím, že člověk může být rád, že má nějaké fanoušky a že vůbec někdo stojí o to, aby se s ním člověk vyfotil, popřál nebo podepsal. Tohle si účtovat mi přijde jako úplná zhýralost.

Fakturovat si 2500 Kč za pozdrav člověku, který mi fandí a pravděpodobně mě delší dobu podporuje kupováním CD, vstupenek, knih, je pro mě osobně minimálně zvláštní. Opravdu mě to překvapilo, je tam spoustu lidí, od kterých bych to nečekala," sdělila Nikol na svých sociálních sítích.

"My s holkama z 3v1 často posíláme zdravice na svatby a k narozeninám a kdybyste někdo chtěl, tak to děláme zadarmo," dodala Nikol.

Odpověď Martina Dejdara na sebe nenechala dlouho čekat

Projekt Přání pro tebe vznikl v první koronavirové vlně na jaře za vidinou pomoci osobnostem, které mají kvůli pandemii těžké živobytí a Martin sdělil, že uspořádal anketu, kde většina lidí hlasovala, že nemají problém peněžní částky za vzkaz zaplatit.

"Tak jsem se do toho pustil. Právníci, smlouvy, schůzky s osobnostmi, logo, název, web. Půl roku práce a také spousta investic. Nikdy nemohlo jít o žádný podvod, protože to samotné přání vždycky musí nahrát konkrétní osobnost sama! To snad pochopí i primitiv. Navíc Přání měla plnit i charitativní cíle. Bohužel, už k tomu nedojde. Pod neuvěřitelným tlakem urážek, pomluv, ponižování a zesměšňování nejen mě, ale i dalších osobností do projektu zapojených jsem se rozhodl projekt ukončit hned na začátku," napsal Martin na své sociální síti.

Nikol Štíbrovou označil za "stvoření" a s projektem se rozloučil

"Jsem stále přesvědčen, že nápad je to dobrý. Ale v tak nenávistném prostředí nemám sílu nic vytvářet. Navíc když lidé, jako například Nikol Štíbrová a jí podobná stvoření, mají tu odvahu mě i ostatní skutečné osobnosti, které desítky let tvrdě pracují, veřejně zostuzovat a urážet, nemá smysl se o něco snažit. Přání končí a já si přeji, aby na sociálních sítích bylo méně nenávisti a zloby."

Nikol Štíbrová si za svým názorem stojí a největší problém vidí jinde

"Myslím, že to není nic exkluzivního ani osobního, když toho člověk může nafrkat dvacet za den. Jen vyměňuje jména. A hlavně - dělá to pro peníze. Tolik k vašemu argumentu z videa, které už jste také smazal," napsala.

"Ale všechno beru. Největší problém vidím v tom, že spousta lidí o tom, že je prodáváte, vůbec nevěděla. Nebyl to jen Kovy. Ale to asi víte," napsala Štíbrová.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy