Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle je žena, kterou Brad Pitt vyplnil díru po Angelině Jolie: Zase další vyzáblý strašák do zelí!

Je tohle nová přítelkyně Brada Pitta? Hrůza!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 80 fotografií
Když ho loni poslala Angelina Jolie (42) k šípku, všichni si mysleli, že Brad Pitt (54) zamíří rovnou do náruče své exmanželky Jennifer Aniston (49). Jenže nyní se ukázalo, že je vše úplně jinak. Hollywoodský švihák se nevrátil ke stále bezdětné herečce, která je do něj beznadějně zamilovaná už dvě dekády, ale našel si novou ženu. Jeho láskou by měla být architektka Neri Oxman (42), která je vyhublá skoro jako Angelina.

O tom, že má Brad Pitt (54) nový objev, si vrabci na střeše cvrlikají už několik dlouhých týdnů. Herec a muž, se kterým Angelina Jolie (42) zametla koberec, podle všeho randí s architektkou Neri Oxman (42).

Ani jeden z nich vztah zatím nepotvrdil a ustavičně všude vykládají, že jsou jenom dobrými kamarády. Ale v jejich blízkém okolí se mluví o něčem jiném. Mezi Bradem a Neri mělo vzniknout silné pouto a Pitt si po hororu s Angelinou údajně nemůže vynachválit, že prožívá románek bez křiku, pouze s pusinkami.

Zajímavé při pohledu na dvaačtyřicetiletou Neri přitom je, jak moc se podobá Angelině. Tedy ne ve tváři, ale postavy mají skoro stejně vyhublé. Už asi chápeme, proč věčná touha Jennifer Aniston (49) opět zůstala neukojena. Brad Pitt si zkrátka potrpí na kost a kůži, nikoliv na krev a mlíko.

Související články

Další články