Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle je zázračně trvanlivý cheeseburger: I po čtrnácti letech vypadá pořád stejně, jak je to možné?

cheeseburger
Zdroj: MailOnline

David Whipple si v roce 1999 zajel v utažském Loganu do místního fast foodu McDonald's a mimo jiné taky do jeho nákupu patřil i jeden cheeseburger, nejlevnější hamburger v nabídce této restaurace.

Muž se pro své přátele rozhodl uskutečnit experiment, jak dlouho vydrží zabalený cheeseburger, než se do něj pustí plísně a hniloba, ale k jeho překvapení toto nezničitelné jídlo vydrželo v perfektním stavu celých 14 let!

David totiž odhodil cheeseburger do zadní části svého auta, kde na něj na pár měsíců zapomněl, pak si jej strčil do kapsy kabátu a ten pověsil do skříně, kde jídlo odpočívalo zapomenuté několik dalších let.

Když kabát i s cheeseburgerem našla jeho žena, byli oba v šoku, že jídlo vše přežilo bez větší újmy. Jenom okurka se před lety úplně rozpadla a někam se vypařila, protože podle Davida cheeseburger ani nijak divně nezapáchal.

Z toho by měl určitě radost crew trenér Jirka a jeho snaživá žačka Katka, která ve vysmívaném náborovém videu McDonald's zapomíná dávat do cheeseburgeru okurku, a proto nedostane žlutou jmenovku. Tady je důkaz, Katka ani Jirka si nemusí dělat malicherné starosti, jeden "číz" nás tu přežije všechny.

Související články

Další články