Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je zaručeně nejkrásnější vězeňkyně na světě. Bude mít stejný osud jako Jeremy Meeks?

Bude se po propuštění z vězení také živit jako modelka?
Zdroj: twitter.com/instagram.com
+ Dalších 7 fotografií
Americká vězeňkyně Sarah Seawright (24) se stala na internetu velmi populární po tom, co policie uveřejnila její vězeňskou fotografii. Nikdo netušil, že bude mít takový ohlas. Šílí teď po ní muži i ženy.

Sarah z Arkansasu je krásná, ale bohužel ani její atraktivita ji z vězení nedostane. Byla zatčena v roce 2012 a je obviněna z fyzického napadení, loupeže a únosu. Takže není žádným svatouškem. I přes to, že její pěkná tvářička ukazuje opak.

Po tom, co americká policie zveřejnila její snímek, všichni jí byli okouzleni. Na Twitteru jí dokonce založili vlastní hashtag #Prisonbae. Tato dívka má zřejmě stejný osud jako bývalý vězeň Jeremy Meeks, který byl obviněn z držení střelné zbraně. Všechny ženy po něm začaly šílet, a když vylezl ven z vězení, hned měl několik nabídek od modelingových agentur a s jednou dokonce podepsal kontrakt na velké peníze.

Tak třeba Sarah bude mít také nabídky na práci, aby už nemusela loupit a napadat lidi. Všechno ale ukáže až čas.

Související články

Další články